+2 269
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 7 lat temu zaktualizowano 1 miesiąc temu 60 8 powielone

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

#1802

Odpowiedź
Anonim 4 miesięcy temu

Jak wygląda praca na wyszukiwarką ??

+1 040
Planowane

Dostosowanie strony do osób niedowidzących (WCAG)

janoazs 6 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 30 4 powielone

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+867

sortowanie i wyszukiwanie artykułów na stronie wg tytułów.

Andre 2 miesięcy temu w Kreator 18 1 powielony

Przydałaby się opcja sortowanie i wyszukiwanie artykułów na stronie wg tytułów z której mogą korzystać czytający. Prowadzimy strony twórców cyfrowych gdzie ilość tytułów jest spora (po 1700) co utrudnia wyszukiwanie , przydał się wyszukania po słowie w tytule artykułu, tak jak ma to miejsce od wewnątrz w kreatorze  przy tworzeniu artykułów. Co jakiś czas się pytam o to... ale szybciej chyba pisze kod CHATbot niż WebWve :) 

+763

Automatyczna zmiana języka

Adrian Bizewski 6 lat temu zaktualizowano 4 miesięcy temu 13

Jeśli strona jest wielojęzyczna to po wykryciu że użytkownik posługuje się językiem angielskim powinna automatycznie wczytać angielską wersję strony.

Wiele stron jakie odwiedzałem albo zmieniało język z automatu albo pytało czy chcę to zrobić. Oczywiście po zmianie w dowolnej chwili można zmienić język przy pomocy menu języków. 

+648

Własne projekty strony dla Panelu logowania/rejestracji użytkowników

astrom studio 2 lat temu w Kreator zaktualizowano 3 miesięcy temu 10 1 powielony

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych. 

Wpadłem na pomysł, aby wreszcie to się stało czyli mam na myśli tworzenie własnych projektów Paneli logowania/rejestracji dla użytkowników. Według mnie jest podstawowa funkcja dla stron bez, których nie można się obejść 

Była raz zgłoszona taka propozycja, ale została źle zrozumiana przez dev'ów WebWave lub może to kwestia programistów. Obecny default'owy  panel logowania nie jest spójne na pewno dla użytkowników naszych stron, a graficznie jest raczej przeznaczony dla samej strony WebWave.


O to przykład podstawowego panelu logowania na wybranej stronie.

Image 264

A tutaj przykład mojego projektu dla tej samej strony

Image 265

+630
Planowane

Grupowanie podstron w foldery

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 32 2 powielone

Jeżeli projekt zawiera większą ilość podstron - a nie jest możliwe zastąpienie ich artykułami, dobrym pomysłem będzie grupowanie / katalogowanie stworzonych podstron w folderach, usprawni to zarządzanie całą stroną.

+591
W trakcie analizy

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez Mateusz195 3 miesięcy temu 15

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.

+525
Planowane

zegar odliczający czas do wydarzenia

znshinesolar pl 5 lat temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 21 2 powielone

zegar odliczający czas do wydarzenia 

+441
W trakcie analizy

Możliwość oceny artykułu (łapki)

Anonim 1 miesiąc temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 tygodni temu 25 5 powielone
+441
Planowane

Ścieżka do pliku w bibliotece mediów

Anonim 5 lat temu w Kreator zaktualizowano 5 dni temu 8

Często gubię się i muszę się domyślać w jakiej lokalizacji się znajduje. Przy kilku folderach nie jest to uciążliwe, natomiast przy kilkunastu już tak. Drzewo mogło by się znajdować z lewej strony, a ścieżka na górze. Coś podobnego do eksploratora Windows.