+1 237
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 4 lat temu zaktualizowano 3 tygodni temu 24

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

+945
Planowane

edycja paska cookies

Anonim 5 lat temu zaktualizowano 2 tygodni temu 18

jak w tytule, może by tak wprowadzić edycje co do koloru przycisku lub możliwośc wprowadzania "x" - jako zamkniij i dodanie loga np

+861
Planowane

Więcej galerii do wyboru

Anonim 5 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 miesięcy temu 44

Witam, zajmuję się zdjęciami i chętnie widziałbym więcej szablonów do ładowania galerii. Obecne nie spełniają oczekiwań estetycznych - nie mam wpływu na ich wygląd oprócz zmiany paska miniaturek. Jest to podstawa do funkcjonowania strony.

+734
Planowane

odtwarzacz audio - jestem na TAK

Anonim 3 lat temu w Kreator zaktualizowano 3 miesięcy temu 22

mam nadziieję, że dołączycie do tego pomysłu aby programiści webwave napisali kod html do prostego odtwarzacza audio :)

+696
Planowane

Logowanie - panel

Anonim 5 lat temu zaktualizowano 2 lat temu 5

W tym momencie panel logowania na tworzonych stronach jest standardowy, bez możliwości zmiany prezentacji (zmienia się tylko logo) Super by było, gdyby webmaster mógł zaproponować własną szatę graficzną takiego panelu. Pozdrawiam

+502
Planowane

Automatyczna zmiana języka

Adrian Bizewski 4 lat temu zaktualizowano 11 miesięcy temu 8

Jeśli strona jest wielojęzyczna to po wykryciu że użytkownik posługuje się językiem angielskim powinna automatycznie wczytać angielską wersję strony.

Wiele stron jakie odwiedzałem albo zmieniało język z automatu albo pytało czy chcę to zrobić. Oczywiście po zmianie w dowolnej chwili można zmienić język przy pomocy menu języków. 

+499
Planowane

Dodanie możliwości filtracji artykułów przez użytkownika.

patryk.dudzik 4 lat temu zaktualizowano 2 miesięcy temu 11

Tzn. żeby użytkownik miał możliwość kliknięcia gdzieś w oknie artykułów i mógł je przefiltrować po np. po rodzaju, dacie, ocenie (jakby ocenianie też zostało dodane).

+440
Planowane

kadrowanie zdjęć w sliderze

Anonim 4 lat temu zaktualizowano 6 miesięcy temu 8

Witam. brakuje mi możliwości przesunięcia zdjęcia w sliderze. Aktualnie wyświetlane jest centrum po skalowaniu, ale gdy chciałbym żeby była wyświetlana górna część lub 1/4 to chyba nie jest to możliwe :)

+430
Planowane

Zwiększenie rozmiaru czcionki - jako dostosowanie strony do osób niedowidzących

janoazs 3 lat temu w Kreator zaktualizowano 1 tydzień temu 5

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+373
Planowane

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 4 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 9

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.