+381
Planned

Sklep internetowy

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 6 months temu 15

Jak w tytule. Jestem przekonany, że wdrożenie funkcji sklepu Internetowego na webwavecms to byłby potężny krok do przodu. Mogłoby to przyciągnąć wiele nowych klientów. Ja sam jako osoba korzystająca z webwavecms mam zapytania od swoich klientów nt. sklepu internetowego.

+322
Started

Slider automatycznie dopasujący się do wysokości

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 12 months temu 16

Proszę o dodanie możliwości zaczepienia slidera tak by się automatycznie dopasowywał do wysokości a nie tylko do szerokości.

+299
Started

Okno POP-UP

Anonim 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 months temu 10

Opcja wyboru takiego sposobu wyświetlania informacji po kliknięciu w jakiś link/guzik mogłaby być w miejscu do wyboru w "Otwórz w:" we właściwościach guzika/linku. W takim oknie mogłyby być takie elementy jak: grafika, kształty i tekst.

Wtedy nie musiałaby się przeładowywać strona. Nie było by klikania wstecz itp.
Poniżej dołączam zrzut ekranu z dokładnym miejscem, o którym piszę:


+266
Planned

Więcej galerii do wyboru

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 months temu 19

Witam, zajmuję się zdjęciami i chętnie widziałbym więcej szablonów do ładowania galerii. Obecne nie spełniają oczekiwań estetycznych - nie mam wpływu na ich wygląd oprócz zmiany paska miniaturek. Jest to podstawa do funkcjonowania strony.

+221
Planned

Formularz kontaktowy - zawijanie wierszy

tomek 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 months temu 7

Przy umieszczaniu pola wielokrotny wybór w formularzu każde przejście do nowej linii wiąże się z pojawieniem się nowego kwadracika do postawienia 'ptaszka'. Chciałbym żeby był wybór, bo czasem tekst jest na kilka linijek i 'ptaszek' jest potrzebny tylko na początku a nie przy przejściu do każdej nowej linii. Może jakiś znak, który by powodował brak 'ptaszka' mimo przejścia do nowej linii.

+213
Planned

Intuicyjne działanie wzorca artykułów

Viola 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 weeks temu 33

Moim zdaniem wzorce w systemie nie spełniają swojej roli, bo z jednej strony tworząc artykuł korzystając z wzorca, nie mogę już nic dodać, a z drugiej dodając do wzorca element np. film, powoduję, że w każdym artykule mam ten sam film. To bez sensu.

Wzorzec artykułu polegać powinien na tym, że mam ustaloną strukturę, wygląd i położenie poszczególnych elementów takich, jak filmy, zdjęcia, tabele, linki, teksty. Natomiast tworząc artykuły wg ustalonego wzorca mogę w każdym artykule zawrzeć inne treści (inne filmy, teksty, tabele itp.). Inaczej wzorce są mało użyteczne.

+151
Planned

Logowanie - panel

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 years temu 1

W tym momencie panel logowania na tworzonych stronach jest standardowy, bez możliwości zmiany prezentacji (zmienia się tylko logo) Super by było, gdyby webmaster mógł zaproponować własną szatę graficzną takiego panelu. Pozdrawiam

+149
Planned

Dodanie możliwości filtracji artykułów przez użytkownika.

patryk.dudzik 12 months temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 months temu 6

Tzn. żeby użytkownik miał możliwość kliknięcia gdzieś w oknie artykułów i mógł je przefiltrować po np. po rodzaju, dacie, ocenie (jakby ocenianie też zostało dodane).

+146
Planned

Wyszukiwarka

kontakt 1 year temu • zaktualizowano 5 months temu 5

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

+127
Planned

Możliwość grupowania stworzonych podstron w folderach

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 6 months temu 20

Jeżeli projekt zawiera większą ilość podstron - a nie jest możliwe zastąpienie ich artykułami, dobrym pomysłem będzie grupowanie / katalogowanie stworzonych podstron w folderach, usprawni to zarządzanie całą stroną.