+541
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 2 lat temu • zaktualizowano wczoraj o 13:42 6

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

+467
Rozpoczęte

Slider automatycznie dopasujący się do wysokości

Anonim 3 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 miesiąc temu 20

Proszę o dodanie możliwości zaczepienia slidera tak by się automatycznie dopasowywał do wysokości a nie tylko do szerokości.

+360
Planowane

Intuicyjne działanie wzorca artykułów

Viola 2 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 9 miesięcy temu 37

Moim zdaniem wzorce w systemie nie spełniają swojej roli, bo z jednej strony tworząc artykuł korzystając z wzorca, nie mogę już nic dodać, a z drugiej dodając do wzorca element np. film, powoduję, że w każdym artykule mam ten sam film. To bez sensu.

Wzorzec artykułu polegać powinien na tym, że mam ustaloną strukturę, wygląd i położenie poszczególnych elementów takich, jak filmy, zdjęcia, tabele, linki, teksty. Natomiast tworząc artykuły wg ustalonego wzorca mogę w każdym artykule zawrzeć inne treści (inne filmy, teksty, tabele itp.). Inaczej wzorce są mało użyteczne.

+351
Planowane

Więcej galerii do wyboru

Anonim 3 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 28

Witam, zajmuję się zdjęciami i chętnie widziałbym więcej szablonów do ładowania galerii. Obecne nie spełniają oczekiwań estetycznych - nie mam wpływu na ich wygląd oprócz zmiany paska miniaturek. Jest to podstawa do funkcjonowania strony.

+294
Planowane

Logowanie - panel

Anonim 3 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 miesięcy temu 3

W tym momencie panel logowania na tworzonych stronach jest standardowy, bez możliwości zmiany prezentacji (zmienia się tylko logo) Super by było, gdyby webmaster mógł zaproponować własną szatę graficzną takiego panelu. Pozdrawiam

+249
Planowane

Formularz kontaktowy - zawijanie wierszy

tomek 2 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 7

Przy umieszczaniu pola wielokrotny wybór w formularzu każde przejście do nowej linii wiąże się z pojawieniem się nowego kwadracika do postawienia 'ptaszka'. Chciałbym żeby był wybór, bo czasem tekst jest na kilka linijek i 'ptaszek' jest potrzebny tylko na początku a nie przy przejściu do każdej nowej linii. Może jakiś znak, który by powodował brak 'ptaszka' mimo przejścia do nowej linii.

+238
Planowane

Zwiększenie rozmiaru czcionki - jako dostosowanie strony do osób niedowidzących

janoazs 1 rok temu w Kreator • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 1

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+233
Planowane

Dodanie możliwości filtracji artykułów przez użytkownika.

patryk.dudzik 2 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 7

Tzn. żeby użytkownik miał możliwość kliknięcia gdzieś w oknie artykułów i mógł je przefiltrować po np. po rodzaju, dacie, ocenie (jakby ocenianie też zostało dodane).

+190
Planowane

kadrowanie zdjęć w sliderze

Anonim 2 lat temu • zaktualizowano 2 miesięcy temu 4

Witam. brakuje mi możliwości przesunięcia zdjęcia w sliderze. Aktualnie wyświetlane jest centrum po skalowaniu, ale gdy chciałbym żeby była wyświetlana górna część lub 1/4 to chyba nie jest to możliwe :)

+147
Planowane

Możliwość grupowania stworzonych podstron w folderach

Anonim 3 lat temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 20

Jeżeli projekt zawiera większą ilość podstron - a nie jest możliwe zastąpienie ich artykułami, dobrym pomysłem będzie grupowanie / katalogowanie stworzonych podstron w folderach, usprawni to zarządzanie całą stroną.