+1 755
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 6 lat temu zaktualizowano 1 miesiąc temu 46

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

#1802

Odpowiedź
WebWave 10 miesięcy temu

Rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem takiej możliwości do WebWave. Szacunkowy termin wdrożenia to druga połowa 5.2021

+915
Planowane

Dostosowanie strony do osób niedowidzących (WCAG)

janoazs 4 lat temu w Kreator zaktualizowano 2 miesięcy temu 24

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+714
Planowane

Filtrowanie i sortowanie artykułów przez użytkownika

patryk dudzik 5 lat temu zaktualizowano 3 miesięcy temu 12

Tzn. żeby użytkownik miał możliwość kliknięcia gdzieś w oknie artykułów i mógł je przefiltrować po np. po rodzaju, dacie, ocenie (jakby ocenianie też zostało dodane).

+659
Planowane

Automatyczna zmiana języka

Adrian Bizewski 5 lat temu zaktualizowano 3 miesięcy temu 11

Jeśli strona jest wielojęzyczna to po wykryciu że użytkownik posługuje się językiem angielskim powinna automatycznie wczytać angielską wersję strony.

Wiele stron jakie odwiedzałem albo zmieniało język z automatu albo pytało czy chcę to zrobić. Oczywiście po zmianie w dowolnej chwili można zmienić język przy pomocy menu języków. 

+555
Rozpoczęte

kadrowanie zdjęć w sliderze

Anonim 6 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 13

Witam. brakuje mi możliwości przesunięcia zdjęcia w sliderze. Aktualnie wyświetlane jest centrum po skalowaniu, ale gdy chciałbym żeby była wyświetlana górna część lub 1/4 to chyba nie jest to możliwe :)

+501
Planowane

Grupowanie podstron w foldery

Anonim 6 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 27

Jeżeli projekt zawiera większą ilość podstron - a nie jest możliwe zastąpienie ich artykułami, dobrym pomysłem będzie grupowanie / katalogowanie stworzonych podstron w folderach, usprawni to zarządzanie całą stroną.

+492
Planowane

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 5 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 12

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.

+472
W trakcie analizy

Własne projekty strony dla Panelu logowania/rejestracji użytkowników

astrom studio 7 miesięcy temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 3

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych. 

Wpadłem na pomysł, aby wreszcie to się stało czyli mam na myśli tworzenie własnych projektów Paneli logowania/rejestracji dla użytkowników. Według mnie jest podstawowa funkcja dla stron bez, których nie można się obejść 

Była raz zgłoszona taka propozycja, ale została źle zrozumiana przez dev'ów WebWave lub może to kwestia programistów. Obecny default'owy  panel logowania nie jest spójne na pewno dla użytkowników naszych stron, a graficznie jest raczej przeznaczony dla samej strony WebWave.


O to przykład podstawowego panelu logowania na wybranej stronie.

A tutaj przykład mojego projektu dla tej samej strony

+413
Planowane

zegar odliczający czas do wydarzenia

znshinesolar pl 4 lat temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 19

zegar odliczający czas do wydarzenia 

+392
Planowane

Ścieżka do pliku w bibliotece mediów

Anonim 4 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 3

Często gubię się i muszę się domyślać w jakiej lokalizacji się znajduje. Przy kilku folderach nie jest to uciążliwe, natomiast przy kilkunastu już tak. Drzewo mogło by się znajdować z lewej strony, a ścieżka na górze. Coś podobnego do eksploratora Windows.