+478
Planned

Sklep internetowy

Anonim 3 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 9 months temu 15

Jak w tytule. Jestem przekonany, że wdrożenie funkcji sklepu Internetowego na webwavecms to byłby potężny krok do przodu. Mogłoby to przyciągnąć wiele nowych klientów. Ja sam jako osoba korzystająca z webwavecms mam zapytania od swoich klientów nt. sklepu internetowego.

+372
Started

Slider automatycznie dopasujący się do wysokości

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 months temu 18

Proszę o dodanie możliwości zaczepienia slidera tak by się automatycznie dopasowywał do wysokości a nie tylko do szerokości.

+286
Planned

Więcej galerii do wyboru

Anonim 2 years temu • zaktualizowano 1 month temu 25

Witam, zajmuję się zdjęciami i chętnie widziałbym więcej szablonów do ładowania galerii. Obecne nie spełniają oczekiwań estetycznych - nie mam wpływu na ich wygląd oprócz zmiany paska miniaturek. Jest to podstawa do funkcjonowania strony.

+248
Planned

Intuicyjne działanie wzorca artykułów

Viola 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 months temu 37

Moim zdaniem wzorce w systemie nie spełniają swojej roli, bo z jednej strony tworząc artykuł korzystając z wzorca, nie mogę już nic dodać, a z drugiej dodając do wzorca element np. film, powoduję, że w każdym artykule mam ten sam film. To bez sensu.

Wzorzec artykułu polegać powinien na tym, że mam ustaloną strukturę, wygląd i położenie poszczególnych elementów takich, jak filmy, zdjęcia, tabele, linki, teksty. Natomiast tworząc artykuły wg ustalonego wzorca mogę w każdym artykule zawrzeć inne treści (inne filmy, teksty, tabele itp.). Inaczej wzorce są mało użyteczne.

+221
Planned

Formularz kontaktowy - zawijanie wierszy

tomek 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 months temu 7

Przy umieszczaniu pola wielokrotny wybór w formularzu każde przejście do nowej linii wiąże się z pojawieniem się nowego kwadracika do postawienia 'ptaszka'. Chciałbym żeby był wybór, bo czasem tekst jest na kilka linijek i 'ptaszek' jest potrzebny tylko na początku a nie przy przejściu do każdej nowej linii. Może jakiś znak, który by powodował brak 'ptaszka' mimo przejścia do nowej linii.

+189
Planned

Logowanie - panel

Anonim 2 years temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 years temu 1

W tym momencie panel logowania na tworzonych stronach jest standardowy, bez możliwości zmiany prezentacji (zmienia się tylko logo) Super by było, gdyby webmaster mógł zaproponować własną szatę graficzną takiego panelu. Pozdrawiam

+161
Planned

Wyszukiwarka

kontakt 2 years temu • zaktualizowano 8 months temu 5

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

+159
Planned

Dodanie możliwości filtracji artykułów przez użytkownika.

patryk.dudzik 1 year temu • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 6 months temu 6

Tzn. żeby użytkownik miał możliwość kliknięcia gdzieś w oknie artykułów i mógł je przefiltrować po np. po rodzaju, dacie, ocenie (jakby ocenianie też zostało dodane).

+151
Planned

Zwiększenie rozmiaru czcionki - jako dostosowanie strony do osób niedowidzących

janoazs 5 months temu w Kreator • Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 months temu 1

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+134
Planned

kadrowanie zdjęć w sliderze

Anonim 1 year temu • zaktualizowano 8 months temu 3

Witam. brakuje mi możliwości przesunięcia zdjęcia w sliderze. Aktualnie wyświetlane jest centrum po skalowaniu, ale gdy chciałbym żeby była wyświetlana górna część lub 1/4 to chyba nie jest to możliwe :)