+2 367
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 8 lat temu zaktualizowano 8 miesięcy temu 60 8 powielone

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

#1802

Odpowiedź
Anonim 11 miesięcy temu

Jak wygląda praca na wyszukiwarką ??

+1 060
Planowane

Dostosowanie strony do osób niedowidzących (WCAG)

janoazs 6 lat temu w Kreator zaktualizowano 6 miesięcy temu 31 4 powielone

dobrym rozwiązaniem była by możliwość dodania funkcji, dzięki której za pomocą buttona (jednego kliknięcia) wszyscie czcionki na stronie zwiększały by się o określoną wartość.

Jeżeli ktoś projektował już stronę dla jakiegokolwiek urzędu (gminy, miasta) to na pewno spotkał się z takim właśnie wymogiem

+938

sortowanie i wyszukiwanie artykułów na stronie wg tytułów.

Andre 8 miesięcy temu w Kreator 18 1 powielony

Przydałaby się opcja sortowanie i wyszukiwanie artykułów na stronie wg tytułów z której mogą korzystać czytający. Prowadzimy strony twórców cyfrowych gdzie ilość tytułów jest spora (po 1700) co utrudnia wyszukiwanie , przydał się wyszukania po słowie w tytule artykułu, tak jak ma to miejsce od wewnątrz w kreatorze  przy tworzeniu artykułów. Co jakiś czas się pytam o to... ale szybciej chyba pisze kod CHATbot niż WebWve :) 

+808
W trakcie analizy

Automatyczna zmiana języka

Adrian Bizewski 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 miesięcy temu 17

Jeśli strona jest wielojęzyczna to po wykryciu że użytkownik posługuje się językiem angielskim powinna automatycznie wczytać angielską wersję strony.

Wiele stron jakie odwiedzałem albo zmieniało język z automatu albo pytało czy chcę to zrobić. Oczywiście po zmianie w dowolnej chwili można zmienić język przy pomocy menu języków. 

+708
Planowane

Własne projekty strony dla Panelu logowania/rejestracji użytkowników

astrom studio 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 miesięcy temu 12 1 powielony

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych. 

Wpadłem na pomysł, aby wreszcie to się stało czyli mam na myśli tworzenie własnych projektów Paneli logowania/rejestracji dla użytkowników. Według mnie jest podstawowa funkcja dla stron bez, których nie można się obejść 

Była raz zgłoszona taka propozycja, ale została źle zrozumiana przez dev'ów WebWave lub może to kwestia programistów. Obecny default'owy  panel logowania nie jest spójne na pewno dla użytkowników naszych stron, a graficznie jest raczej przeznaczony dla samej strony WebWave.


O to przykład podstawowego panelu logowania na wybranej stronie.

Image 264

A tutaj przykład mojego projektu dla tej samej strony

Image 265

+645
Planowane

Grupowanie podstron w foldery

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez robi to 4 miesięcy temu 34 2 powielone

Jeżeli projekt zawiera większą ilość podstron - a nie jest możliwe zastąpienie ich artykułami, dobrym pomysłem będzie grupowanie / katalogowanie stworzonych podstron w folderach, usprawni to zarządzanie całą stroną.

+628
Planowane

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 2 miesięcy temu 19

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.

+556
Planowane

zegar odliczający czas do wydarzenia

znshinesolar pl 5 lat temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 10 miesięcy temu 21 2 powielone

zegar odliczający czas do wydarzenia 

+484
W trakcie analizy

Możliwość oceny artykułu (łapki)

Anonim 8 miesięcy temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 miesięcy temu 25 5 powielone
+464
W trakcie analizy

Membership - strefa dla zalogowanych użytkowników

DoradcyDlaBiznesu 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 11 miesięcy temu 22 14 powielone

Witam,

Byłoby dobrze dodać w opcjach formularza na którym logują się i rejestrują użytkownicy taką możliwość, żebym ja jako administrator domeny otrzymywał informację, że ktoś chce się na mojej stronie zarejestrować i uzyskać dostęp do materiałów wymagających logowania, ale żebym mógł każdego indywidualnie zatwierdzać i zezwalać mu na dostęp. Chodzi głównie o to, że jest część płatna serwisu i obecne logowanie/rejestracja automatycznie daje osobie, która się zarejestrowała, dostęp do treści wymagających logowania. A przydałaby się taka opcja - że kiedy dodaję na danej stronie konieczność rejestracji a potem logowania, to żebym otrzymał meila z informacją że ktoś się chce zarejestrować i potem indywidualnie udostępniał / włączał mu dostęp do płatnych treści z poziomu panelu