+556
Planowane

zegar odliczający czas do wydarzenia

znshinesolar pl 5 lat temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 10 miesięcy temu 21 2 powielone

zegar odliczający czas do wydarzenia 

Duplikaty 2

Nie wstawiliśmy jeszcze tego zadania na roadmapę, dlatego data wdrożenia nie jest jeszcze znana.

Zapraszam jednak na naszą grupę na Facebooku. Tam podajemy wszelkie najświeższe informacje na temat prac developerskim i kiedy będą jakie nowości udostępniane: https://www.facebook.com/groups/webwave

Czy temat został rozwiązany?

No i jak nie było odmierzania czasu tak nie ma

+1

Jestem za, kiedy będzie licznik? Chodzi odliczanie dni, godzin i minut do wydarzenia. 

Czy jest możliwośc zainstalowania na stronie: licznik czasu do terminu ślubu, wesela na strony ślubne - przydałby się

+7

Bardzo przydatna funkcja. Bardzo wiele stron internetowych korzysta z licznika promocji. Byłoby świetnie gdybyśmy mieli to także w Webwave, najlepiej taki który można edytować, zmieniać kolory/czcionki ! :) pozdrawiam

+1

Łączę podobne wątki

+1

Nie chodzi pewnie o licznik odwiedzin tylko licznik odliczający czas do jakiegoś wydarzenia. Np. Premiera książki za 30 dni 15 godzin i 30 minut.

Takie coś buduje napięcie i pomaga w sprzedaży. jest już oddzielny temat w tej sprawie

+1

W jakim celu potrzeba licznika odwiedzić na stronie?

+1
Planowane

ok, rozumiem. Czyli licznik który odlicza czas do zera. W takim razie głosujmy! 

To jest bardzo dobry pomysł. Np. mamy premierę produktu za 3 tygodnie. Ustawiamy czas i odpalamy licznik na stronie, a ten odlicza nam czas w dół, aż do premiery produktu.

+3

Pewnie chodzi o licznik wejsc na stronę. Pomysł fajny. Powinna być możliwość dodania licznika odwiedzin, może nawet kilku liczników do wyboru, zeby strony nie były szablonowe.

+1

Jestem za wprowadzeniem licznika odwiedzin, gdyż to podnosi renomę strony, pokazuje osobom wchodzącym na stronę, że jest ona chętnie oglądana. Google Analitics to jedynie statystyki dla twórcy strony. 

+1
W trakcie analizy

Możesz bliżej opisać o jaki licznik online chodzi? Co on liczy i jak wygląda?

Chodzi o licznik odmierzający czas, ile pozostało do początku jakiegoś wydarzenia. Wiele firm szkoleniowych posiada od dawna taki licznik. Informuje on klientów, za ile dni, godzin, minut rozpocznie się szkolenie. Zachęca klientów do podjęcia szybkiej decyzji, do zapisania się. Jest to dobre narzędzie marketingowe. Jako właściciel firmy szkoleniowej z niecierpliwością oczekuję tego usprawnienia w kreatorze webwave.

W trakcie analizy

Czy mozesz nam powiedzieć coś więcej na ten temat?

- opisać kiedy taki licznik jest potrzebny i co miałby robić

- o jaką promocję chodzi?

Witam. Jeśli zależy nam na zainteresowaniu użytkownika własnym produktem, to tak jak na wielu stronach możliwa była by możliwość dodania licznika ile jeszcze zostało do końca, oczywiście licznik czasu promocji jest podobny do licznika odliczania czasu do początku jakiegoś wydarzenia co opisane / zapytanie widziałem wcześniej / Dlatego też liczniki, czy to od, czy też do, czy też jak długo, to w sumie jedno i to samo tylko w ustawieniach funkcji należało by ustawić o co chodzi, jakiej reakcji dotyczy ów licznik?

+1
Planowane

Zbieramy głosy!