+591
W trakcie analizy

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez Mateusz195 3 miesięcy temu 15

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.

+2

Jestem zdecydowanie za wyłączeniem liczenia wizyt administratora strony - to mocno zaburza rzetelność statystyk. Kiedy się można spodziewać tego ulepszenia?

Jeszcze niestety nie wiadomo. Nie zaczęliśmy jeszcze prac nad tym ficzerem. Jak tylko zaczniemy prace zmienimy tutaj status zadania.

A może umożliwić dodawanie liczników odwiedzin strony? 

-2

A po co taka opcja? Mamy Google Analitics...

przyłączam się

+1

Zbieramy głosy aby wiedzieć co dla społeczności WebWave jest ważne a co ważniejsze ;) bo przecież wszystko jest ważne i najchętniej zrobilibyśmy wszystko. Ale niestety nie wszystko da się zrobić na raz ;) Jeśli potrzebujesz takiej funkcji to polecamy integrację z Google Analytics, którą już mamy: https://pomoc.webwavecms.com/google-analytics

A ja myślę o dodaniu licznika odwiedzin na stronie. 

+1

Żałosne, że zbieracie "głosy" za czymś tak OCZYWISTYM!!!

+1

Jestem jak najbardziej ZA! dane będą bardziej wiarygodne i przejrzyste.

+1

Dobry pomysł!

przyłączam się do prośby.

+6
Planowane

To ma sens. Zbierajmy głosy i się za to weźmiemy.