+638
Planowane

Statystyki nie powinny zliczać wizyt administratorów strony

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 miesięcy temu 19

Potrzebna jest modyfikacja licznika odsłon stron utworzonych w webwavecms.com polegająca na tym iż licznik odwiedzin nie będzie zliczał wizyt administratorów. Brak jest funkcji wyłączania zliczania tych wizyt. Taką funkcję oferuje od lat Blogger swym użytkownikom a więc nie jest to rzecz niemożliwa do zrobienia. Każdy właściciel witryny chciałby wiedzieć jaki jest rzeczywisty ruch na jego stronie.

Planowane

Zadanie zostało dodane na listę do zaprojektowania. Zastanowimy się jak to zrobić. Będę informował o postępach jak zadanie trafi na etap designu.

Licznik odwiedzin na stronie to totalny klasyk ;-) 
Google Analytics rozwiązuje problem z liczeniem odwiedzin ---> ALE cotygodniowe raporty z WebWave to super sprawa. I przy częstych aktualizacjach strony przyda się opcja pominięcia odwiedzin admina.

+1
W trakcie analizy
+4

Jestem zdecydowanie za wyłączeniem liczenia wizyt administratora strony - to mocno zaburza rzetelność statystyk. Kiedy się można spodziewać tego ulepszenia?

Jeszcze niestety nie wiadomo. Nie zaczęliśmy jeszcze prac nad tym ficzerem. Jak tylko zaczniemy prace zmienimy tutaj status zadania.

A może umożliwić dodawanie liczników odwiedzin strony? 

-4

A po co taka opcja? Mamy Google Analitics...

To poco w ogóle dodawaliście licznik odwiedzin skoro jest Google Analitics????

przyłączam się

+1

Zbieramy głosy aby wiedzieć co dla społeczności WebWave jest ważne a co ważniejsze ;) bo przecież wszystko jest ważne i najchętniej zrobilibyśmy wszystko. Ale niestety nie wszystko da się zrobić na raz ;) Jeśli potrzebujesz takiej funkcji to polecamy integrację z Google Analytics, którą już mamy: https://pomoc.webwavecms.com/google-analytics

A ja myślę o dodaniu licznika odwiedzin na stronie. 

+2

Żałosne, że zbieracie "głosy" za czymś tak OCZYWISTYM!!!

+1

Jestem jak najbardziej ZA! dane będą bardziej wiarygodne i przejrzyste.

+1

Dobry pomysł!

przyłączam się do prośby.

+7
Planowane

To ma sens. Zbierajmy głosy i się za to weźmiemy.