Twoje komentarze

Ad. 2 https://dzastaworld.pl/Kontakt -> wchodzi na stopkę, https://dzastaworld.pl/ -> nie wchodzi na stopkę. Przypuszczam, że jest to związane z szablonem, na głównej stronie ten obiekt nie jest dodany jako szablon.

Trochę motacie już:


Po 1. w tym temacie http://vote.webwavecms.com/topics/181-kod-html-w-stopce-pokazuje-sie-dalej-przed-szablonem/ odpisaliście mi, że stopka ma wszystko przysłaniać, a teraz piszecie, że jednak nie...

Po 2. dlaczego na jednej podstronie to działa a na drugiej nie? Nie ma na to żadnej reguły? (tak samo zaczepione elementy)

Dziękuję serdecznie za pomoc! :) A da się to jakoś zastosować do zdjęć / miniaturek artykułów? :)

Dziękuję za informację i za szybką reakcję! :)

Dzięki za odpowiedź.


Ad.1

Dobry pomysł, tylko nie działa to w przypadku gdy na głównej stronie mam newsfeed, który jest ustawiony na wyświetlanie wszystkich kategorii. Wtedy nawet jak artykuł nie jest w żadnej kategorii to i tak go wyświetla.

Lepiej by było gdyby była możliwość zaznaczania, które artykuły mają znajdować się w danym elemencie newsfeed. Chyba, że już jest taka opcja.

To jeśli się da to w takim razie nie działa.

tak to wygląda po opublikowaniu:


a tak z poziomu projektowania strony ...


Tak, wiem, tylko już nie mogłem potem usunąć tego tematu. Stworzyłem nowy temat z propozycją usprawnienia, tzn. możliwość dodania kolejnego tekst content.

Tak dokładnie, chodzi o elementy zaczepione.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Strona: dzastaworld.pl