+10
Naprawione

Artykuły

contact 3 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 lat temu 4

Znalazłem problem związany z artykułami. Pisałem o tym problemie na chacie, ale umieszczę też tutaj.

Mam stworzone 46 produktów.
Są one podzielone w widoku po 20 na stronę. A więc mam już 4 strony.
Gdy przeglądający wchodzi załóżmy w artykuł 46 i po przejrzeniu chciałby wrócić na stronę którą ostatnio odwiedził czyli nr 4. Niestety wraca na stronę nr 1 i musi od początku klikać po stronach. W przycisku nie ma takiej opcji. Nawet w przeglądarce gdy wcisnę wróć do poprzedniej strony to otwiera mi się początek zestawu artykułów.

Na chacie odpowiedziano mi że niestety tak są stworzone artykuły.
Wydaje mi się że nie jest to argument. Powinno się przejrzeć działanie artykułów i wszelkie błędy lub poprawki wprowadzać w życie aby mogły dobrze działać a nie irytować przeglądających stronę.

Z poważaniem
Jacek Bednarek

Faktycznie. Jakoś to przegapiłem :)

Niemniej zadanie jest zgłoszone i zostanie przeanalizowane przez support techniczny i najpewniej zgłoszone jako bug.do poprawy przez IT.

No właśnie wyżej napisałem jaki był rezultat rozmowy na chacie. Ale dziękuję tutaj za odpowiedź.

Jacek

Naprawione

Błędy proszę zgłaszać przez online chat. Tam ktoś albo od razu pomoże go rozwiązać, albo zgłosi taki błąd do naszego IT do naprawy. To forum sprawdzamy nieregularnie, przez co odpowiedź może być z dużym opóźnieniem.

Ja to zadanie oznaczam jako rozwiązane, ale w praktyce zgłaszam je do technicznego supportu do analizy. Zajmiemy się nim i jeśli jest tutaj jakiś błąd, to go naprawimy.

Podbijam! Również zwróciłem na to uwagę, że po powrocie z artykułu zawsze pokazuje się góra strony. Ja mam akurat kilkanaście artykułów na jednej stronie, więc listing jest długi, więc przydałby się jakiś przycisk, który by można umieścić na dole artykułu, który by odsyłał do listy artykułów, ale ustawiał pozycję na ten artykuł, z którego się powraca. Pozdrawiam!