0
Naprawione

Informacje o przerwach

Anonim 8 lat temu zaktualizowano 2 tygodni temu 13

Witam

Wielu używa webwavecms do tworzenia stron firmowych, czyli bardzo poważna sprawa. Moim zdaniem nie powinniście przerywać pracy serwerów, czy choćby tak jak teraz poczty bez wcześniejszej informacji. Miałem taką sytuację, że wrzuciłem coś na stronę i w tym samym czasie na fanpage. Jak się okazało zbiegło się to z przerwą w działaniu webwave. Potem musiałem czytać wiadomości, że nikomu się nie otwiera link do mojej strony. Wczoraj napisałem kilka ważnych maili z poczty połączonej ze stroną, a dzisiaj nie mogę sprawdzić, czy ktoś odpisał, bo poczta nie działa. Jakbym wiedział użyłbym poczty google. Proszę informujcie nas o takich rzeczach

dziś nie działa serwer nie można zalogować się do strony , czy jest jakaś awaria ?? 

Mam podobne problemy z pocztą. Formularze były połączone z płatną pocztą Interii, bo ta daje potężne możliwości jeśli chodzi o pocztę firmową i nagle to padło na wszystkich stronach. Problem został zgłoszony, od dwóch miesięcy nie zostało to naprawione. Klienci wściekli, bo tymczasowo musieliśmy im podłączyć formularze do poczty Webwave, która raczej słabo się do tego nadaje i nawet nie ma możliwości automatycznego przekierowania na normalny serwer firmowy. Trzeba to robić ręcznie, bo skrzynka zaraz się zapcha. Zróbcie coś z tym wreszcie. 

znów jest problem z pocztą i całym kreatorem, poczta się albo nie ładuje, albo jest problem z dodaniem załącznika 

cały webwave siadł! to nie jest pierwszy problem to nie jest poważne z Waszej strony!

Witam czy strona wogule jeszcze dziala ? chodzi o kreator

dzien dobry, czemu nie działaja strony webwave?

tak nasz kreator cały czas działa ;)

Tu masz aktualny status usług WebWave: https://status.webwave.me/

Witam, a dzisiaj co się dzieje? 16.04.2020

Prace trwały do godziny 9 i były niezbędne do przeprowadzenia dla zdrowia i kondycji serwerów.

Potwierdzam problem z dostępem do edytora i strony webwave 1 listopada od godziny 6.00. Proszę o informację, jak długo będzie trwać przerwa.

Naprawione

Witam,dzisiejsza przerwa w dostępie do poczty pomiędzy godziną 9 a 14 to była spowodowana awaria sprzętowa - nie była ona przez nas planowana i dlatego ciężko było o niej poinformować zawczasu. Rozumiem, że taka awaria jest bardzo uciążliwa. Mogę więc jedynie przeprosić za problem, powiedzieć że dużo się dzisiaj nauczyliśmy i obiecać, że podejmiemy kroki bezpieczeństwa, które mają na celu niedopuszczenie do podobnych sytuacji w przyszłości.

Problem znowu się pojawił