+15
W trakcie analizy

Publikowanie Artykułów w przyszłości

rchimanienko 4 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 11 miesięcy temu 3

Obecnie publikując artykuły z datą przyszłą taki artykuł jest dostępny od razu w Internecie jedynie nie wyświetla się w samych artykułach do czasu jego oficjalnej publikacji. 

Przykład: Mamy 07.10.2020 ustawiamy dziesięć kolejnych artykułów do publikacji każdy kolejnego dnia czyli do 17.10.2020, po ustawieniu tych artykułów do publikacji nie są one dostępne w spisie artykułów na stronie lecz wpisując adres w przeglądarce artykułu który ma się pojawić za 3 dni każdy ma od razu do niego dostęp. 

Przechodząc do propozycji zmiany. Czy jest szansa by takie artykuły z datą przyszłą nie były dostępne wcześniej? Blokując ich adres, robiąc je prywatnymi do czasu odpowiedniej daty, albo żeby z automatu się publikowały samodzielnie. Wiem że to może być kłopotliwe ale mogłoby to być bardzo pomocne. 

Sam prowadzę parę stron nie chce by do niektórych artykułów czytelnicy mieli wcześniej dostęp niż to zaplanowałem ale też by ułatwić sobie pracę z tyloma stronami liczę na to że nie muszę każdego dnia ręcznie wystawiać konkretny artykuł, tylko by było to już zaplanowane w systemie. 

W trakcie analizy

Bardzo ciekawy pomysł. Głosujmy.