0
Ukończony

Linkowanie do biblioteki mediów: postulat o brak konieczności zamykania okna.

czterytel 4 lat temu w Kreator zaktualizowano 3 lat temu 4

Każdorazowo po wybraniu pliku i skopiowaniu jego adresu konieczne jest zamknięcie okna biblioteki, żeby wkleić link. Nie może okno biblioteki pozostawać działające w tle?
W przypadku wielu plików dodawanych do jednej strony kłopotliwe jest wykonywanie sekwencji: otwórz bibliotekę, otwórz folder, zaznacz plik, skopiuj link, zamknij bibliotekę, zaznacz element, dodaj adres odnośnika - i znów: otwórz bibliotekę, otwórz folder... itd.
Nie może okno biblioteki pozostawać aktywne, tak, by móc przejść do edycji strony bez każdorazowej konieczności zamknięcia okna biblioteki?

Jest dostępna funkcja podlinkowania, tak, ale mnie chodzi o coś innego: żeby okno biblioteki mogło pozostać otwarte w czasie przejścia do edycji strony, tak, żeby nie musieć przy każdym umieszczaniu linku na stronie wykonywać sekwencji czynności, którą opisałem w pierwszym poście: otwórz bibliotekę, otwórz folder, zaznacz plik, skopiuj link, zamknij
bibliotekę, zaznacz element, dodaj adres odnośnika - i znów: otwórz
bibliotekę, otwórz folder... itd.

Chciałbym móc po prostu podlinkować plik na edytowanej stronie bez konieczności zamknięcia okna biblioteki.

Ukończony

Taka funkcja już teraz jest dostępna i podlinkujesz swoje obrazki bardzo wygodnie.

Skontaktuj się z naszym supportem - podpowiemy i opiszemy, jak to zrobić.

Strona dotyczy projektu obejmującego kilka konkursów, każdy konkurs ma swój regulamin i kartę zgłoszenia.

Te pliki mają być dostępne do pobrania przez uczestników, a prowadzą do nich linki z obrazków: https://slowodziej.pl/regulaminy

Dodatkowo, część konkursów dotyczy wybranych fragmentów z literatury - również są udostępnione do pobrania. Nie jest istotna wielkość plików, ale ich ilość. 
Niewygodne jest każdorazowe zamykanie biblioteki, żeby przejść do edycji strony, tam wkleić link i znów otwierać bibliotekę:
https://slowodziej.pl/do-pobrania


Wystarczyłoby, żeby okno biblioteki  nie wymagało zamknięcia przy przejściu do edycji strony.

W trakcie analizy

Hej, a możesz powiedzieć w jakim celu kopiujesz te adresy plików i wklejasz ręcznie?