+31
W trakcie analizy

Zatwierdzanie artykułów napisanych przez redaktorów strony

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 miesięcy temu 9

Chodzi o to by dodać na WebWave dodatkową rolę/rangę dla użytkowników stron. Coś pomiędzy użytkownikiem a redaktorem, ponieważ zdarza się, że na stronę może wpadać wiele artykułów tworzonych przez redaktorów, ale ta ranga wiąże się ze sporym zaufaniem do takiej osoby. Użytkownik natomiast nie może dodawać żadnych artykułów, a mógłby gdyby tylko była opcja "zatwierdzania" artykułów przez administratora bądź redaktora naczelnego

dodam jeszcze, że ta osoba nie może edytować artykułów, które już zostaną zatwierdzone

Super wiadomość

Planowane

OK, teraz już chyba wszystko jasne. Będziemy nad tym pracować.

Dokładnie tak jak napisałeś/aś w pierwszym akapicie. Jeśli chodzi o drugi akapit to ta osoba nie miałaby możliwości edycji na podstronach.

Czyli chodzi o to, aby taka osoba mogła tylko dodawać nowe artykuły i edytować te artykuły, które sama napisała. Dodatkowo nie miałaby możliwości publikacji - zgadza się?


A co z edycją treści na podstronach? Nie będzie miała takiej możliwości?

Dokładnie tak, a ściślej mówiąc ta osoba mogłaby jedynie wrzucać szkice artykułów, bez możliwości edytowania innych. W przypadku zabrania opcji publikacji taka osoba mogłaby wejść na stronę i usunąć wszystko, po czym czekać aż ktoś przypadkiem kliknie Publikuj.

W trakcie analizy

Czyli tak na prawdę w gruncie rzeczy chodzi o stworzenie użytkownika CMS, który nie będzie miał prawa publikowania strony. Wprowadzi zmiany na stronie, ale nie będzie tego mógł opublikować - zmiany będą musiały być sprawdzone przez kogoś o wyższym poziomie uprawnień, kto po zatwierdzeniu zmiany opublikuje - czy dobrze to zrozumiałem?