+382
Planowane

Linia - tworzenie nieregularnych kształtów takich jak łuk, elipsa, koło, trojkąt.

bsitecompany 4 lat temu zaktualizowano 7 miesięcy temu 16 2 powielone

Jak w tytule

Duplikaty 2
+1

Również poproszę nieregularne kształty, mi brakuje w kwadracie zaokrąglenia każdego rogu z osobna, nie tylko 1 z 4 rogów.

+3

Przydałoby się aby w ten nieregulany kształt mozna było także wpisać zdjęcie, w sensie wypełnić zdjęciem i wykadrować to zdjęcie w tym kształcie. Coś jak jest teraz w elemencie "kształt"

+1

Element który sie dodaje ten w przyborniku daje nam dzisiaj możliwość stworzenia kształtu jak koło, kwadrat, prostokąt. Brakuje możliwości niestandarowych kształtów jak np. właśnie trójkąt czy inne.  Tak jak powyżej pokazane jest, brakuje mozliwosci tego zrobienia wlasnie poprzez kształt. Można byłoby to zrobić niby gradientem - czyli dodajesz element, 100% szerokości i wypełnienie gradientem na dwa kolory. I wtedy wyjdzie nam cos  podobnego jak w obrazku powyżej. 

+2

Takie nieregularne kształty możesz na stronie dodać jako ikony. Dodaj sobie na stronie ikonę o odpowiednim kolorze i masz swój kształt.

+1

no nie, raz że jest bardzo mały wybór tych nieregularnych kształtów a dwa to są ikony i na próżno znaleźć tam fajne kształty.... dwa to brakuje funkcji gdzie można opisać w niregularny kształt zdjęcie, obrazek. 

+1

Dołączam się do prośby

+1

Zapytam,że Jaki narzędzi używa się projekt trójkąt, gwiazda na programu WebWaveCMS ?

+1

GENIALNY POMYSŁ !

+3

Świetny pomysł!

+3

Witam serdecznie. Bardzo dobry pomysł! jestem jak najbardziej za.

+8
Planowane

To jest bardzo fajny pomysł. Zbierajmy głosy i będziemy nad tym pracować

+2

Fajnie że nie ma screena który wrzuciłem :D 

Image 80