+83
Ukończony

Możliwość układania kolejności stron na liście podstron.

Adam 111 4 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 miesięcy temu 11 1 powielony

Przy większej ilości stron robi się bałagan i jest problem przy wyszukiwaniu odpowiednich stron, ponieważ obecnie strony układają się automatycznie w kolejności ich dodawania do kreatora.

DOBRZE, JESTEM ZADOWOLONY.

Jedna uwaga. Obecnie można przesuwać strony tylko pomiędzy pozycjami, które widać na ekranie. Jak ktoś ma dużą ilość podstron to nie ma jak tego łatwo ułożyć. Powinno działać tak, że jeśli przesuwamy element poniżej lub powyżej widocznych na ekranie to powinien też przesuwać się prawy pasek aby umożliwić wędrowanie po całej liście podstron. Obecnie trzeba to robić na kilka etapów, przesuwać element na tyle ile pozwala podgląd a następnie przesunąć pasek podglądu i tak krok po kroku. Inna opcja to możliwość wyświetlanie większej ilości podstron na liście.

Znak zadowolenia przez Adam 111 3 miesięcy temu
Duplikaty 1
Ukończony

Cześć. Popup ustawień podstron został zaktualizowany i można w nim już ustawiać kolejność za pomocą drag&drop. Zapraszam do przetestowania :)

+1

Jestem jak najbardziej za taką funkcją. 


Dodatkowo warto usprawnić wyświetlanie tytułów stron. Nie zakładam nowego wątku bo to jest pokrewne trochę. 

Konieczna jest zmiana szerokości kolumn ze wyborem podstron. Przy długich tytułach i wielu podstronach lista robi się to mało czytelna. Załączam przykłady ze zrzutami. Łatwiej w ten sposób przekazać co mam na myśli

Image 326

A tutaj na odwrót bo jest za wąsko

Image 327

Pracujemy obecnie nad gruntowną przebudową popupu do zarządzania podstronami. Wszelkie uwagi, o których piszesz, zostaną uwzględnione.

Planowane

dzięki za szerszy opis. Faktycznie taka opcja mogłaby być przydatna. Głosujmy!

+4

Witam,

Mam około 30 podstron. Byłoby pomocne aby można było przesuwać dowolnie kolejność podstron w panelu zarządzania podstronami. Taka funkcja jest np przy układaniu kolejności w menu strony. Ja na przykład ułożyłbym sobie strony w kolejności takiej jak mam je  ułożone menu ale tu nie chodzi mi o możliwość selekcji dostępnych funkcji stylu ułożenia tej listy tylko o dowolność - przesuwanie z miejsca na miejsce.  

Odrzucone

z powodu braku odpowiedzi zamykam wątek

W trakcie analizy

w tej chwili mozesz wyszukiwać w lupce, mozesz tez kliknąć zarządzanie podstonami i tam masz nawet więcej możliwości.

Jak ustawilbyś swoje podstrony masz ich tak dużo?