+2
Ukończony

Usunięcie górnego banera

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 lat temu 6

Witam, proponuję usunąć górny baner reklamowy ze strony, gdyż jest on bardzo duży i jest nieestetyczny. A co do reklam, fajna była by opcja w panelu, że możemy ustalić miejsce reklam. Mam nadzieję, że prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie ;)

Odpowiedź

Odpowiedź
Ukończony

Od początku grudnia nie ma już bannera reklamowego na górze strony. Zmieniło się to razem z wieloma innymi rzeczami w pakiecie free.

Odpowiedź
Ukończony

Od początku grudnia nie ma już bannera reklamowego na górze strony. Zmieniło się to razem z wieloma innymi rzeczami w pakiecie free.

Jeszcze tego nie ustaliliśmy. Planujemy zupełnie zmienić to obostrzenie w pakiecie free na inne. Więcej informacji pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

(autor tematu)
Dziękuję za odpowiedź, tylko jest pytanie, ten baner posiada również logo webwave pod reklamą, on też zostanie usunięty? Pozdrawiam.

+1
Planowane

Cały czas szukamy jakiegoś rozwiązania, żeby zastąpić reklamy na darmowych stronach i planujemy w najbliższym czasie wprowadzić znaczące zmiany, a w nich także usunięcie banera o którym tutaj mowa. Informacje o planowanych zmianach umieścimy na naszych profilach społecznościowych i dotrą również do naszych użytkowników drogą mailową. Reklamy znikną za około 2 tygodnie.

(autor tematu)
Wg. mnie ten baner odstrasza klientów ;/ Dlatego przesunięcie reklamy wg. własnych upodobań było by dobrym rozwiązaniem ;)

Witam. Pomysł co do zmiany miejsca jest dobry niestety słabo to widzę ponieważ wydaje mi się że ten baner specjalnie jest tak duży żeby maksymalnie przeszkadzał po to żeby nakłonić użytkownika do przejścia na premium. W sumie nie dziwię się im ponieważ strona nie opłacona zajmuje miejsce na serwerze za który oni płacą nie małe pieniądze plus praca jaką wkładają w tworzenie kreatora a przecież też sami muszą coś na tym zarobić. Więc jeżeli użytkownik zmieniał by sobie miejsce reklamy np gdzieś na dole gdzie nie przeszkadzała by to w tym momencie spora część stron przestała by być opłacana a i więcej śmieciowych stron by powstało które oczywiście były by na ich serwerach. Być może się mylę zobaczymy co na to webwave. Pozdrawiam