+321
Planowane

Opinie z Google i Tripadvisor

Bennz91 4 lat temu w Kreator zaktualizowano 3 dni temu 10

Dobra by byla mozliwosc latwego dodania opinii z google, tripadvisora, facebooka etc. Opinie to w dzisiejszych czasach bardzo duze aktywo kazdej firmy, wiec dobrze by bylo moc pare wybranych opinii latwo umieszczac na stronie

Cześć. Dzięki za podbicie zgłoszenia. Czy chodzi w tym pomyśle o to, żeby można było umieszczać opinie z Google/Tripadvisor na stronie i byłyby one aktualizowane przy każdej nowej ocenie?

Najważniejsze, aby można było je zaimportować automatycznie, aktualizacja może być ręczna według mnie. Ważne, żeby była wtyczka, które je zaimportuje, bo kopiowanie w wersji tekstowej jest bez sensu.

I jak idzie z tą funkcją. Byle jakie strony mają podłączone opinie z Google, a tutaj tego nie da się robić. Aktualnie to naprawdę jest MUST na stronie. W tym miejscu ręczna robota nie jest potrzebna...

czy warto używa się zdjęcia satelitarne do obrazu trójwymiarowego 3D Google Maps Platform ? Tak czy nie używa się wygląd trasa na planie (kilka niebieskie kół) Google MAPS w funkcji WebWave ?

+15
Planowane

bardzo dobry pomysł, głosujmy!

To na kiedy jest plan?