+38
Ukończony

Wybór stron podczas publikacji

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 lat temu 3

Witam ostatnio pytałem o czas publikacji strony i niestety ale zdjęcia strasznie wydłużają ten proces. Często zdarzało mi się że po publikacji która trwała z 8/10 minut zauważyłem literówkę czy jakiś błąd i po poprawie znowu czekałem. A może by tak dać możliwość wyboru co chcemy publikować np. po kliknięciu "Publikuj" wyskoczy Popup gdzie będziemy mogli wybrać jakie strony chcemy publikować. W ten sposób będzie można odhaczyć strony na których nie wprowadziliśmy zmian co za tym idzie przyśpieszyć czas publikacji.

Ukończony

Dziś wprowadziliśmy poprawkę, dzięki której publikacja zdjęć, która to zajmuje większość czasu została znacznie zoptymalizowana i publikowane są jedynie te zdjęcia, które zostały zmienione - te nie zmieniane są pozostawiane bez zmian. Dzięki temu w testowych przypadkach czas publikacji udało nam się skrócić ponad 10 razy.

Mam nadzieje, że dzisiejsza poprawka rozwiąże problem zbyt długiej publikacji, dla tego pozwalam sobie oznaczyć ten temat jako zrealizowany.

Bardzo dobry pomysł z wyborem stron do publikacji. Znam ten ból z literówkami i czekam z niecierpliwością na rozwiązanie problemu!

W trakcie analizy

Mamy w planach optymalizację publikacji, która ten proces znacznie przyśpieszy. Wybór stron do publikacji jest pewnym pomysłem i również bierzemy go pod uwagę. Pozostawiam temat otwarty do dyskusji i głosowania.