+3
Z odpowiedzią

Nawigowanie po menu z wyróżnieniem np. kolorystycznym, na której podstronie aktualnie znajduje się użytkownik

KARINA 5 lat temu w Kreator zaktualizowano 5 lat temu 7
DOBRZE, JESTEM ZADOWOLONY.
Znak zadowolenia przez KARINA 5 lat temu

Nie ma problemu, rozumiem. 🙂 Pozdrawiam

Z odpowiedzią

Hej Karina! Wydaje mi się, że po prostu ktoś od nas Cię źle zrozumiał. Mamy taki pomysł: https://vote.webwavecms.com/communities/1/topics/75-sledzacy-pasek-menu który dotyczy takiego zaznaczenia na stronach typu one-page (gdzie wszystko jest na jednej stronie a po kliknięciu w menu przechodzimy do wybranej sekcji na tej samej stronie) on faktycznie czeka na zrealizowanie i go jeszcze nie ma.

Tak, dokładnie to jest to, nie rozumiem w takim razie dlaczego udzielono mi błędnej informacji. Dzięki Anonim za pochylenie się nad sprawą. Już wprowadziłam i działa u mnie. Pozdrawiam

Takie coś jest chyba od początku istnienia kreatora :D 

Edytując menu masz do wyboru 3 stany wyglądu przycisku:

- Normalny

- Po najechaniu

- Aktywny

Stan "Aktywny" jest właśnie stanem który określa wygląd aktywnego przycisku czyli tego który powiązany jest z aktualnie przeglądaną podstroną :D

Piszesz nie o tym. Nie w tym problem. Otrzymałam wiadomość, że takiej funkcji o jakiej ja piszę nie ma na ten moment. Tzn. zmieniający się kolor przycisku wskazujący na aktywność podstrony np. Kontakt, czyli wskazujący, że znajduję się, przeglądam podstronę Kontakt, pojawia się wprawdzie po naciśnięciu, ale następnie zanika, czyli po chwili, gdy np. zajmę się przeglądaniem czy czytaniem nie jestem informowany przez menu, gdzie obecnie się znajduję.

Mówię własnie o ty ;) 

Zobacz sobie jak to działa na tej stronie - https://gpdmow.webwavecms.com/

Hej, gdy nawiguję w podstronach na pasku menu nie widać, gdzie aktualnie się znajduję, brakuje jakiegoś podświetlenia, zmiany koloru, jakiegoś wyróżnika, który wskazywałby odwiedzającemu jaką podstronę aktualnie odwiedza.