0
To nie jest błąd

Inny użytkownik edytuje stronę

Anonim 5 lat temu w Panel webmastera zaktualizowano 3 lat temu 3

Na liście stron pojawia się komunikat:

"Użytkownik edytuje teraz tę stronę. Będziesz mógł ją

edytować, gdy skończy lub będzie nieaktywny do 14:03:34.

Jeśli jesteś absolutnie pewien, że chcesz wejść do kreatora i

wyrzucić aktualnego użytkownika możesz to zrobić klikając link poniżej:

Wymuś wejście"
Moja strona ma tylko jednego administratora. Nikomu nie przydzielałem uprawnień do edycji. Problem ten pojawia się kiedy dwa dni z rzędu edytuję stronę. Czasami w drugi dzień kilka razy zawiesza się kreator - później po kilku razach kreator się nie zawiesza. IP mam zmienne. Natomiast powyższy komunikat w cytacie pokazuje się zawsze gdy strona była edytowana wczoraj.

MAM INFO można to rozwiązać np korzystając z trybu incognito w przeglądarce. Spróbuję. Błędem Webwave jest to, że nie informuje o tym właścicieli konta Agency i nie ma systemowego rozwiązania które pokaże, że jakaś strona może się użytkownikom nie wyswietlać poprawnie (nie wiemy, że ktoś ma brak możliwości zalogowania sie)

TO JEST BŁĄD. W przypadku konta AGENCY nie da się wylogować tylko z jednej strony (czy zakończyć edycji inaczej jak przez zamknięcie karty). Trzeba byłoby po każdej najmniejszej zmianie wylogowywać się i zalogowywać a jak się równocześnie pracuje nad wieloma stronami to jest to zwyczajnie uciążliwe i można zapomnieć. Dodatkowo problem w tym, że komunikat iż ktoś edytuje stronę pojawia się U UŻYTKOWNIKÓW którzy nie mogą wymusić wejścia (system każe im zalogować się z uprawnieniami redaktora lub administratora a posiadacz konta agencyjnego nie jest wcale świadomy tego, że ktoś może mieć kłopot z zalogowaniem się).

To nie jest błąd

Wygląda na to, że poprzedniego dnia edytujesz stronę i po prostu zamykasz okno albo nawet go nie zamykasz. Przeglądarka pamięta Twoją sesję i ją podtrzymuję.

Rozwiązaniem może być wylogowanie się po edycji strony, a następnego dnia ponowne zalogowanie.

Jeśli klikniesz Wymuś wejście to kreator zakończy starą sesję i rozpocznie nową.