0
Z odpowiedzią

Tablica ogłoszeń na potrzeby firmy - właściciela strony

Anonim 5 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 lat temu 2

Temat tablic z ogłoszeniami był już poruszany, ale użytkownikom zawsze chodziło o coś w stylu stworzenia strony typu OLX - gdzie każdy po rejestracji może się ogłaszać. Mi chodzi o możliwość stworzenia podstrony - tablicy z ogłoszeniami na potrzeby tylko i wyłącznie firmy. Np. handluję maszynami i chcę móc dodawać sobie i kasować co mam do sprzedaży. Np loguje się do strony upoważniony pracownik, ma ustalone w okienku "dodaj ogłoszenie" kilka rubryk do wypełnienia ( w tym przypadku np rok produkcji, marka, model, opis: " - możliwość dodania zdjęć - klika "OK" czy "DODAJ" i na stronie pokazuje się ogłoszenie co mam do sprzedania. Później pracownik się loguje jako użytkownik do strony, klika "USUŃ" to co nie aktualne i po temacie.

Z odpowiedzią

Można do tego wykorzystać artykuły, kategorie artykułów oraz listę artykułów. Warto skontaktować się z nami na czacie i chłopaki z pewnością pomogą wykorzystać artykuły, aby pokazywać takie ogłoszenia na stronie

Sorry kończę w odpowiedziach bo niechcący kliknąłem dodaj wątek, a więc: Czy nie można stworzyć takiego szablonu w kreatorze, gdzie wybiorę ile rubryk do wypełnienia potrzebuję, nazwę je według potrzeby - czyli to co później widział by pracownik dodający ogłoszenie itp ..... standardowo przyciski: WSTAW ZDJĘCIE, DODAJ OGŁOSZENIE, USUŃ OGŁOSZENIE i tyle.