+70
Planowane

Newsfeed - zaawansowana edycja wyglądu

Anonim 5 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 11 miesięcy temu 4

Witam,

pracuje na webwavecms od kilku ładnych lat. Zazwyczaj jak tworzę strony to są to strony, które zawierają bazę produktową, więc bardzo często doskwiera mi brak możliwości zaawansowanej edycji wyglądu newsfeed (który akurat wykorzystuje jako prezentacje produktów na stornie, cały system artykułów to u mnie prezentacja produktów). innymi słowy nie jestem w stanie uzyskać takiego wyglądu newsfeed / prezentacji produktów jakie bym chciał, lub a co najważniejsze jakie życzy sobie mój klient.

Przykład pierwszy z brzegu, robie stronę wypożyczalni aut i klient sobie życzy aby prezentacja floty wyglądała miej więcej jak ta poniżej. Obecnie za pośrednictwem aktualnego wyglądu newsfeed jest to nie możliwe. 

Moją propozycją byłoby możliwośc edycji newsfeed taka jak jest w przypadku tworzenia wzoru artykułu , gdzie mogę "każdy klocek" tj, date, obrazek tytuł, treść dowolnie poustawiać, porozmieszczać aby uzyskać efekt zamierzony. Czy jest to do zrobienia?

Ogólnie zachęcam twórców webwavecms do przemyślenia rozbudowania newsfeeda, wzbogacenie o wyszukiwarkę która będzie połączona z artykułami / produktami, możliwość dodanie paska sortowania artykułów (jak poniżej na obrazku). Ja wiem że to można za pomocą akcji zrobić, ale to nie oto chodzi, to jest czasochłonne. 


Po prostu newsfeed i ogólnie cały system artykułów powienien mieć z automatu wbudowaną możliwość sortowania wg. daty, typu, i dowolnie dodanych kategorii a także wyszukiwarkę artykułów / produktów na stronie. 

Ja widzę to tak, że w panelu ustawień newsfeed w ustawieniach listy artykukół pojawia się funkcja "pokaż pasek sortowania artykułów lub pokaż wyszukiwarkę artykułów" i wtedy ona się pojawia i mogę ją jeszcze dowolnie rozmieszczać i edytować wygląd tak jak we wzorze artykułów. Taki przykład tylko, mozna to inaczej rozwiazac :)

Image 138

Zwiększenie zaawansowania edycji wyglądu newsfeeda i wzbogacenie o sortowanie czy wyszukiwarkę znacznie usprawni tworzenie blogów czy stron www gdzie zamieszcza się ofertę produktową, niekiedy bardzo rozległą ofertę.

Image 136

+1

Super pomysł! Też bardzo ułatwiłoby mi to pracę.