+83
Planowane

Interakcje dostępne po najechaniu kursorem

Anonim 5 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 8

Brakuje powyższych funkcji, czyli funkcji odpowiedzialnych za wyświetlanie i chowanie obiektu po najechaniu na niego kursorem myszki.

+1

Dzięki takiej funkcji można by było zrobić takie duże menu na stronie tak jak to jest np. tutaj zrobione, czylu zamiast typoweo menu na belce dałoby się zamiast tego przycisk z nazwą np. ODZIEZ MĘSKA albo ODZIEŻ DAMSKA, albo PIŁKI albo jakikolwiek inny nagłowek a po najechaniu na ten przycisk pojawiała by się takie na 100% szerokości menu.


Brakuje takich rozwiązań dla większych stron www.


Oczywiście trzeba wiąć pod uwage że przycisk taki na telefon musi załączać akcję po kliknięciu dopiero bo inaczej na tele się nie da.

https://athlete2.com/ca

Oczywiście zastosować interakcji po najechaniu przycisku kursorem będzie nieskończenie wiele. Myśle, ze taka interacja po najechaniu byłaby super rozwiązaniem, zwieńczeniem interakcji.

mamy już pojawienie sie elementów po kliknięciu, mamy po scrollowaniu strony brakuje do pełni po najechaniu...

Image 300

Zreszta wlasciwie przeciez mogloby byc tak samo, po najechaniu na telefonie sie uaktywnia. Pozdr.

Na telefonie mogloby byc po kliknieciu. Chodzi o to zeby na kompie bylo przy najezdzaniu. Nie wiem jak to dokladnie funkcjonuje ale na wielu stronach tak jest, kiedys zerkne jak to dziala na telefonach...

A jak to miałby się zachowywać np na telefonie?

+1

Dokladnie tak! Brakuje tego. To bardzo przydatna funkcja, gdzie zablokowana jest mozliwosc klikniecia w przycisk, natomiast dziala on tak, ze przy najechaniu kursorem jakis element sie pokazuje, a przy zjechaniu kursora sie chowa. Pozdr.

+4
Planowane

TO dobry pomysł. Uruchamiam zbieranie głosów.