0
Z odpowiedzią

Usuwanie prowadnic

Anonim 5 lat temu w Kreator zaktualizowano 5 lat temu 3

Witam. Chciałbym zasugerować dodatnie opcji do kreatora: Usuń prowadnicę. Ta opcja może być w menu pod prawym przyciskiem myszki. Wiem, że można ukryć prowadnice (wszystkie), co nie do końca jest sensowne, bo nie o to mi chodzi. Chcę usunąć dwie prowadnice, z których nie korzystam, a które kliknęły mi się za szybko ze względu na nieco zdezelowany lewy przycisk w mojej myszce. Teraz niestety nie mogę usunąć tych dwóch niepotrzebnych prowadnic, ale reszta mi jest potrzebna. W tym wypadku usunięcie niepotrzebnych i zaśmiecających ekran prowadnic byłoby o niebo lepsze niż ukrywanie wszystkich.

+1

Dobra, chyba działa. Puszczam na linijce, prowadnica się (chyba) usuwa. Dziękuję.

Na wysokości której linijki?? Górnej czy tej lewej? Bo na górnej nie działa - prowadnica dalej jest. A jak puszczam ją na linijce lewej, to owszem, prowadnicy nie ma na polu roboczym, tylko jest ukryta i wszystkie elementy na stronie dociągają mi się do tej prowadnicy ukrytej - czyli jest gorzej niż było.

Na tej stronie, którą podałeś nie ma informacji jak usunąć prowadnice, tylko jak ukryć prowadnice, a to nie to samo.

Z odpowiedzią

Prowadnice już teraz bez problemu usuniesz. Wystarczy ją złapać i upuścić na wysokości linijki. Tutaj jest więcej informacji: https://pomoc.webwavecms.com/latwe-szybkie-i-rowne-rozmieszczanie-elementow-na-stronie#4