+77
Ukończony

Formularz - kopia wiadomości wysyłana do webmastera

Anonim 5 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 lat temu 13
Ukończony

Hejo! Nasz formularz ma możliwość podania więcej niż tylko jednego emaila ;) Generalnie jeśli potrzebujecie, aby formularz kontaktowy wysyłał kopie e-maila również do Was wystarczy taki dodatkowy adres podać w ustawieniach formularza (każdy nowy e-mail wpisujemy po enterze). Gdy Wasz klient wyśle formularz to zostanie on wysłany na wszystkie adresy, które wpiszecie.

Hejo! Nie o to chodzi - to wiemy i korzystamy :-)))) Chodzi nam o zwrotnego maila do nadawcy wiadomości z formularza - by zwyczajnie miał we własnej poczcie e-mail ślad że nadał daną wiadomość z formularza. A tego nie da się wpisać bo nie wiemy kto będzie nadawcą wiadomości  z formularza :-)

Też się pod tym podpisuję. BARDZO TEGO BRAKUJE! Potrzebujmy opcji by

kopia formularz szła do nadawcy (opcja do włączenia w wybranych

formularzach). Mam konto agencyjne - mój głos to realnie głos

wszystkich moich klientów którym muszę odpisywać "nie da rady"

+1

bierzemy pod uwagę Twój głos! Dzięki!

Też się pod tym podpisuję. BARDZO TEGO BRAKUJE! Potrzebujmy opcji by kopia formularz szła do nadawcy (opcja do włączenia w wybranych formularzach). Mam konto agencyjne - głos jest jeden ale to realnie głos wszystkich moich klientów którym muszę odpisywać "nie da rady"

+1

jest już 55 :-)

Na razie jest 25 głosów. Czekamy na więcej.

i będzie coś z tego ?

+2
Planowane

To bardzo dobry pomysł. Zmieniam tytuł tego wątku i włączam zbieranie głosów!

no szkoda - miałem wcześniej na stronie na joomli tak ustawione że szedł automatycznie mail do nadawcy formularza (z dowolnym tekstem) - krótko i prosto - jedno zdania -  jak nie można tak zrobić to chociaż można ustawić żeby kopia maila była wysyłana do nadawcy formularza ? 

Odrzucone

Już w tej chwili można podziękować za wysłanie formularza ;) Wystarczy ustawić tekst jaki pokaże się po wysłaniu formularza.

Jeśli chodzi o automatyczną odpowiedź to można po prostu ustawić autoresponder. 

Jeżeli potrzebujesz bardziej zaawansowanej formy komunikacji, może warto rozpatrzyć np skorzystanie z jakiegoś systemu mailingowego? Tutaj mamy np. poradnik jak zintegrować WebWave z FreshMailem: https://pomoc.webwavecms.com/freshmail---system-do-obslugi-newslettera

AUTORESPOENDER NIE DZIAŁA DOBRZE, WRACA KOMUNIKAT O BRAKU MOŻLIWOŚCO DOSTARCZENIA TAKICH WIADOMOŚCI