+35
Ukończony

Miękkie pojawianie się wybranych elementów graficznych.

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 lat temu 10

Zdjęcie tło, elementy graficzne czy nawet tekst pojawiający się od przeźroczystości do pełnego koloru. Brakuje mi i pewnie nie tylko mi tego efektu.

Odpowiedź

Odpowiedź
Ukończony

Miło mi poinformować, że ta nowość została już wdrożona. Jak z niej skorzystać przeczytacie tutaj: https://webwavecms.com/Wersja_2.02_-_30_sierpnia_2016

Odpowiedź
Ukończony

Miło mi poinformować, że ta nowość została już wdrożona. Jak z niej skorzystać przeczytacie tutaj: https://webwavecms.com/Wersja_2.02_-_30_sierpnia_2016

Rozpoczęte

Nasi programiści zaczęli już prace nad dodaniem takiej możliwości. Spodziewajcie się jej w przeciągu najbliższych dni.

To jest na prawdę dobry pomysł, co więcej wydaje mi się, że wdrożenie tego nie będzie takie trudne i pracochłonne - możliwe więc, że ten bajer pojawi się już niedługo :)

właściwie anonimowane elementy byłyby serio fajne, mnóstwo zleceń mnie ogranicza przez ich brak na webwave.

Cały czas pracujemy jeszcze nad RWD - ten temat jest na prawdę bardzo duży i zajmuje sporo czasu, jednak otworzy cały wachlarz nowych możliwości przed Twórcami stron. RWD powinno ruszyć na początku kwietnia, wtedy zajmiemy się kolejnymi punktami.

Wiadomo już, czy będzie to możliwe w kwietniu?

Planowane

Bardzo dobry pomysł - będziemy nad tym pracować.

dokladnie, wjezdzanie poszczegolnych elementow, czyli bloku, zdjecia, tekstu razem z blokiem byłoby świetne.

Z pewnością dodanie ustawień jak ma się dany obiekt pojawiać na stronie będzie na plus. Ustawienie czasu pojawiania się, sposób pojawiania się obiektu np. liniowo, wolniej do szybciej i odwrotnie (coś podobnego jest w animacji przycisku). Dodanie wjeżdżania zdjęcia, tekstu to już byłoby super. Na dzień dzisiejszy zadowoliłbym się samym miękkim pojawiania się obiektów na stronie.

+2
W trakcie analizy

Wydaje mi się, że temat dobrze byłoby zrealizować trochę obszerniej i umożliwić włączenie animacji sposobu, w jaki element pokazuje się na stronie - można by np że w momencie gdy użytkownik scrolluje stronę i dochodzi do wybranego elementu to ten element np płynnie pojawia się, albo wjeżdza na stronę z lewej strony, albo coś takiego. Czy dobrze rozumiem, że o coś takiego chodzi?