+10
Ukończony

artykuł śledzenie

tornado17 5 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 5 lat temu 9

By przydała się opcja powiadomienia o nowym artykule. Jesli na blogu pojawi sie nowy artykuł, żeby osoby śledzace blog dostały informacje o nowym artykule (tj. zeby nie musiały wchodzic na strone i sprawdzać czy jest nowy artykuł).

Ukończony

Niedawno zrobiliśmy funkcjonalność, która pomoże zbierać osoby zainteresowane np daną stroną i wysłać do nich email z powiadomieniem o nowych treściach.

Tutaj więcej informacji o Mailer Lite

https://webwavecms.com/17-czerwca-2019

Przykro mi ale nie wiem co to. Nie jestem z Waszej branży.Jeżeli coś by było u Was w szablonach żeby po dodaniu nowego artykułu osoby lubiace listę artykułów czy np. stronę mogły otrzymać powiadomienie o nowym artykule to by było super 

Planowane
ok, rozumiem. To w takim razie zbieramy głosy. Zainteresowanych proszę też o wpisywanie jak chcieliby dostawać takie powiadomienia. Mailem czy w przeglądarce?

Może po prostu myślisz o powiadomieniach push? W tej chwili możesz zintegrować WebWave z dowolnym systemem powiadomień np. https://subscribers.com/

Widziałem takie rozwiązanie w kilku miejscach. Podawało sie maila do siebie lub facebooka lub cos innego. np: https://www.winodomowe.pl dołaczyc można do listy subskrybentów

może być mail, twitter, facebook... cokolwiek. Myślę, ze kilka opcji do wyboru poniewaz niektórzy nie maja np. facebooka lub twittera lub bojkotują. Alebo w przyszłości sie cos zmieni i mogą zacząć bojkotować. Mogliby sie zapisywac i dostawac powiadomienie o nowym atrykule. 

Nie jestem komputerowcem, to kwestia techniczna nie znam się. Można by dać np. jakiś przycisk, który ktoś by klikał i wtedy po ukazaniu się nowego artykułu dostawałby powiadomienie o nim.

Rozumiem. Ale ja bardziej pytam w jaki sposób taka osoba miałaby być powiadamiana? Widziałeś już takie rozwiązanie gdzie indziej? Może po prostu chodzi o wysłanie maila z informacją o nowym artykule?

W trakcie analizy

W jaki sposób taki czytelnik miałby być powiadamiany o nowym wpisie?