+15
W trakcie analizy

Przycisk pobierz w galerii

Patryk Olczak 5 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 miesięcy temu 8

Brakuje mi guzika pobierz przy galerii np. w lightboxie. Robiąc galerię online dla klienta, klient nie ma możliwości jej pobrania. Zmusza mnie to do tworzenia jeszcze jednej galerii na onedrive, gdzie jest przycisk pobierz. Ja akurat korzystam z Lightboxa i ucieszy mnie taka funkcja :) Można ją dodać jako opcję i umieścić gdzieś w panelu ustawień w zakładce ustawienia lightboxa. 

Próbowałem ale "Maksymalny rozmiar pliku to 20MB" w takim archiwum nie zmieszczę galerii.

Planowane

Zawsze możesz podać link np do dropboxa albo google drive.

W Bibliotece mediów masz link do konkretnego pliku - skopiuj go i utwórz taki link w treści artykułu. Gdy klient go kliknie to pobierze mu takie archiwum.

Właściwie, to nie wiem jak dodać taki przycisk w artykule... Jeśli utworzę przycisk w szablonie, to odnośnik będzie ten sam do wszystkich artykułów.

Pakowanie zdjęć, eksportowanie archiwum do biblioteki, tworzenie guzików (wiem można wstawić guzik w szablonie:)) i przypisywanie linku jednak jest czasochłonne i fajnie jakby opcja w przyszłości była automatyczna :) 


W trakcie analizy

W tej chwili można stworzyć taki przycisk. Wystarczy dodać np archiwum ZIP i utworzyć przycisk, który będzie umożliwiał pobranie takiej paczki zdjęć. 


Rozumiem, że wolałbyś aby była to opcja dostępna w lightboxie?