+17
Ukończony

Animacja miniatur w lightbox

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 lat temu 5

Fajna animacja. A może by tak zrobić żeby ten sam efekt miały miniatury artykułów ?

Nie chciałbym aby zostało to odebrane jako spam, ale chcę poruszyć kwestię nieostrych zdjęć w miniaturach lightboxa na wyświetlaczach Retina i 4K. Pisałem o tym pod innym tematem zwązanym z lightboxami, dlatego kopiuję mój komentarz:
"Odnośnie prezentacji zdjęć w lightboxach (jak w temacie) przydałoby się aby miniatury lightboxa były ostre na wyświetlaczach Retinia (na większości Macach) i na wyświetlaczach 4K. Obecnie słabo to wygląda bo zdjęcia w lightboxach na takich wyświetlaczach po opublikowaniu strony są rozmyte i nieostre. Nie wyobrażam sobie jako fotograf chcący zaprezentować swoje portfolio, że pokazuję moim klientom rozmyte, niewyraźne zdjęcia.

Niebawem założę o tym oddzielny temat i pokarzę jak to wygląda na przykładzie.
Rozmawiałem już o tym z Maciejem i jest na tak, tym bardziej że nie jest to podobno pracochłonna zmiana a wiele znaczy.
Czy są na to realne szans?

Co o tym myślicie ?"

Osobny wątek został już stworzony i szybko zbiera głosy. Będziemy nad nim pracować jak tylko uporamy się z nową galerią i sliderem.

Ukończony

Miło mi poinformować, że ten pomysł został zrealizowany:https://webwavecms.com/Wersja_1.43_-_26_stycznia_2016

Planowane

Pomysł bardzo dobry - wdrożymy taką funkcjonalność również w newsfeed w najbliższym czasie.


Zdjęcia powiększają się w swoim oknie, jeśli jednak nie wypełniają one całego okna, wtedy wygląda to tak, jakby zdjęcia się powiększały. Ustaw zdjęciom opcje "Dopasuj" - wtedy będzie to działało tak, jak chcesz.

Myślę że fajnym pomysłem była by możliwość zmodyfikowania tej animacji tak żeby nie powiększała ona całego okienka z obrazkiem tylko żeby powiększała obrazek w tym oknie.