+61
Ukończony

Budowanie bazy mailingowej dzięki API do formularza

Anonim 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 lat temu 4

Cześć,

chciałem wysunąć bardzo pilny dla mnie temat związany z budową bazy subskrybentów do email marketingu.

Aktualnie CMS umożliwia tworzenie coraz ciekawszych formularzy kontaktowych, jednak nie ma możliwości przekuć wysyłanych mail na zapis do newslettera. Jest to dość pracowite, bo możemy maila przekierować na dowolną skrzynkę np. na Gmailu, następnie Gmaila sparować Zapierem z inną aplikacją np. Freshmailem. I tak idziemy bardzo dookoła i jestesmy zależni od niezawodności każdej z aplikacji.

Freshmail, z którego korzystam także dla moich klientów z kolei nie daje możliwości na stworzenie ładnego formularza zapisu. Z to daje do dyspozycji API (inne programy mailingowe także).

Może Wszechmocni Twórcy WebwaveCMS daliby radę stworzyć narzędzie, które pozwoli wykorzystać API w formularzu na stronach Webwave? :)

Będę wdzięczny za pomoc,

pozdrawiam,

Kamil Hatko

spectrum-marketing.pl

Odpowiedź

Odpowiedź
Planowane

To jest bardzo dobry pomysł - na pewno wdrożymy integrację formularzy kontaktowych z freshmail w najbliższym czasie

Jesli mamy juz mozliwość zapisu na newsletter poprzez formularz kontakrowy "ww" to powinna być opcja aby przycisk "wyślij" sie nie pojawiał. Czyli tak jak jest na ogólnoświatowych trendach - wpisujesz swoj e-mail w pole zapisu i klikasz enter.  Dodatkowo przycisk wyslij powienien mieć możliwość ułożenia z lewej lub prawej strony pola formularza a nie tylko pod spodem! poprawcie to prosze

Dzięki za te sugestie. Proszę jednak, abyś opisał to w osobnym zadaniu, to to, które tutaj skomentowałeś jest już ukończone.

Ukończony

W tej chwili możesz skorzystać z integracji z Mailer Lite

Odpowiedź
Planowane

To jest bardzo dobry pomysł - na pewno wdrożymy integrację formularzy kontaktowych z freshmail w najbliższym czasie