0
Z odpowiedzią

Stopka - Grupa z możliwością powiązania

Anna 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 lat temu 1

Witam,

Zależy mi na powiązaniu jednej grupy ze Stopką, która już domyślnie jest grupą, ale nie ma jej w wynikach grup do powiązania.

Przypuszczam, że jest to zmiana, która nie zajmie wiele czasu, gdyż sama Stopka już domyślnie jest grupą.


We wzorcu artykułu trudno jest ustawić dokładną jego długość. Jakby nie robić Stopka pozostaje statyczna i albo treść artykułu, albo komentarze zwijają się do ograniczonego wysokością pola z boku którego widać pasek przewijania. Tragedia. Nie na takim efekcie nam zależy, a tym bardzeij naszym klientom. Powiązanie grupy artykułu z grupą Stopki rozwiązałoby sprawę.


Proszę o szybką interwencję i wdrożenie

Z odpowiedzią

Witam,

stopka jak to stopka ma to do siebie, że ustawia się pod wszystkimi elementami na stronie. Jeśli więc dorzucisz więcej elementów na stronę, albo te elementy się powiększą to stopka przesunie się w dół, żeby zrobić dla nich miejsce. 

Po opisie nie rozumiem szczerze mówiąc jaki efekt chciałbyś uzyskać. Wiem jednak, że jeśli nie chcesz korzystać z grupy stopka to wystarczy, że nie wstawisz do niej żadnego elementu i stopka nie powstaje. Wtedy możesz sobie ręcznie stworzyć nową grupę, nazwać ją stopka i tak ją skonfigurować (połączyć z innymi grupami), żeby wyświetlała się ona pod innymi elementami na stronie.

Jeśli chcesz napisz na contact@webwavecms.com o jaką stronę chodzi i opisz jaki masz problem, a wytłumaczę Ci dokładnie, jak uzyskać to, co chcesz.