+35
Ukończony

Newsfeed - TOP 5 Artykułów

Anna 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 lat temu 6

Witam, Nie mogę znaleźć rozwiązania dla utworzenia w blogu listy TOP 5 Artykułów (jaką macie choćby na swoim blogu). Listy artykułów możemy wyświetlać alfabetycznie - po nazwie, od najnowszych lub od najstarszych. Brakuje sortowania po najpopularniejszych.

Będę wdzięczna za pomoc.

DOBRZE, JESTEM ZADOWOLONY.
Znak zadowolenia przez Anna 3 lat temu
Ukończony

Możesz stworzyć osobną kategorię top5, dodać do niej wybrane przez siebie artykuły i umieścić je w osobnym newsfeedzie.

Jeśli masz problem z wykorzystaniem tej funkcji zapraszam do kontaktu z naszym online chatem.

+2

Warto by było też pomysleć nad stałym umieszczeniem przycisku "czytaj dalej" w liście artykułów w konkretnej, wybranej , nienaruszalnej pozycji. Teraz jest to zwykły podlinkowany tekst "czytaj więcej" lub "czytaj dalej" który potrafi być na różnej wysokości, zależnej od ilości słów w rozwinięciu newsa. 

+1

Pośrednie rozwiązanie. Nie jest złe. Jednak lepszym by było gdyby była możliwość aby webwave liczył wejść w artykuły a potem w liście TOP5 artykułów osadzonych na stałe na stornie głównej automatycznie się aktualizowało na podstawie kliknięć. Jest to możliwe?

Możliwe! Zatem głosujmy na tę funkcjonalność :)

Z odpowiedzią

Witam,

aby stworzyć listę najpopularniejszych artykułów stwórz nową kategorię artykułów, nazwij ją np. top5 i dodaj do niej 5 artykułów, które Twoim zdaniem są najpopularniejsze, albo na których najbardziej Ci zależy, żeby ludzie je przeczytali. Następnie dodaj nową listę artykułów u siebie na stornie i ustaw ją tak, aby wyświetlała tylko artykuły a kategorii "top5"