+30
Ukończony

Wprowadzenie opcji automatycznej publikacji artykułów w określonym dniu i godzinie

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 7 lat temu 6

Witam,

prośba o wprowadzenie możliwości automatycznej publikacji artykułu w określonej dacie i godzinie. Ma to sens wtedy, kiedy artykuły muszą (powinny) ukazywać się w tym samym czasie, a ich wydawca w Internecie chce mieć ten komfort żeby za każdym razem o tej samej porze w określonym dniu być zmuszonym publikować przygotowane materiały. Brak takiej możliwości jest niedogodnością w sytuacji konieczności odrywania się od innych zajęć (podróż, spotkania, itd.).

Pozdrawiam,

Grzegorz

Ukończony

Miło mi poinformować, że zrealizowaliśmy ten pomysł :) Teraz automatycznie na swoich newsfeedach zobaczycie tylko najnowsze posty. Jeśli chcecie pokazać również te przyszłe - również istnieje taka możliwość.

https://webwavecms.com/20-listopada-2017#3

Najlepiej jakby też była opcja wygaśnięcia artykułu, ale wygaśnięcia bez usuwania

Bardzo przydałaby się taka opcja. Ja często wrzucam artykuły (terminarz koncertów) z datą, która dopiero będzie w przyszłości. Kiedy "sztuka" jest już odbyta (minął termin wprowadzony w okienku kalendarza do artykułu) fajnie by było, gdyby ten artykuł nie pojawiał się na liście. Dotychczas robię to ręcznie. Odznaczam kategorię dla danego artykułu, a zaznaczam np inną, powiedzmy Archiwum. Jest to skuteczne, ale nie automatyczne. Można to wprowadzić w WebWaveCms ?

Obydwie te rzeczy zrobimy jednocześnie.

Planowane

Bardzo dobry pomysł - będziemy nad tym pracować.