+10
Ukończony

Forum - na swojej stronie

Anonim 7 lat temu zaktualizowano 10 miesięcy temu 8

Witam, nie znalazłem niczego na temat możliwość stworzenia forum na swojej stronie www. Czy są jakieś plany związane z tym pomysłem lub jakieś alternatywne rozwiązanie?

dokładnie forum powinno być 

+2

forum by sie przydało 

+3

Dołączam się do prośby o szablon forum z prawdziwego zdarzenia. Facebook to nie to samo. W niektórych branżach ważne jest posiadanie forum branżowego, eksperckiego, a Facebook tego w żadnym razie nie zastąpi. Takie rozwiązania ma np. WIX, ale wolałabym pracować na Waszych rozwiązaniach, bo pod wieloma względami są lepsze - np. narzędzia SEO są nie do przebicia, przypuszczam, że wielu Webmasterów się zgodzi ze mną, dlatego chcemy szablon forum!

+4

Witam zamiast dodawania jakiś pierdołek dodadkowych do tworzenia stron czego sie nie uzywa , to ekipa webwave powinna zajać sie stworzeniem magazynu sklepowego i w tym kierunku isc , bo co rqz wiecej osob chce zalozyc sklep a nie ma  do tego prostych podstaw. Jestem klientem webwave do konca lutego jak ci sie dalej nie zmieni w tym kierunku vede musial szukać gdzie indziej wraz z innymi znajomymi ktorzy maja tutaj zalozone sklepy. Pozdrawiam 

Komentarze to nienajlepsze rozwiązanie. Czy była by możliwość podpiąć jakoś forum umieszczone na innym serwerze?

-1
Ukończony

Oczywiście można na stronie umieszczonej w WebWave wstawić dowolny kod z innej strony, np w oknie iframe. Robi się to umieszczając odpowiedni kod importujący taką wtyczkę w elemencie html.

Tutaj jest instrukcja, jak skorzystać z elementu html: http://tutorial.webwavecms.com/HTML%2C_CSS%2C_JS

A czy pojawi się właściwy szablon forum.

-3
W trakcie analizy

Cześć,

w tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest albo umieścić komentarze facebooka na swojej stronie: http://tutorial.webwavecms.com/Komentarze_Facebook, albo dodać komentarze disqus: http://tutorial.webwavecms.com/Dodaj_komentarze_DISQUS_do_swojej_strony_www

Czy takie opcje wystarczą?