+64
W trakcie analizy

Moje pliki i zdjęcia - cały ekran

Anonim 7 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 12 miesięcy temu 7

Dzień dobry,

bardzo się cieszę, że zostało wprowadzone tworzenie albumów w bibliotece ze zdjęciami, ułatwia to segregację, niemniej dodałabym jeszcze jedno udogodnienie: możliwość powiększenia okna biblioteki na cały ekran. Segregacja dotychczasowych zbiorów jest bardzo utrudniona ze względu na to małe okno, w którym przy większej ilości plików w bibliotece suwak zmniejsza się do tego stopnia, że go w ogóle nie widać. Fajna byłaby też możliwość zaznaczania plików w taki sposób jak w oknach Windows.

Poza tym, ikony są koszmarnie wielkie, zmniejszcie ich wielkość i już będzie ułatwione zarządzanie nimo jak i w nich zawartymi plikami, to niepotrzebne kobyły i przy większej ilości np. zdjęć w folderze robi się mało wygodne przy edycji, przesunięciach itp.

+1

Te ikony są tak duże, ponieważ z reguły zawierają jednak zdjęcie i chodziło o to, żeby było widać jakie to zdjęcie. Czy dobrym rozwiązaniem będzie jeśli ustawimy możliwość wyboru czy ikony mają być duże, czy małe (tak jak w przeglądarce plików Windows)?

Tak, to będzie dobre rozwiązanie.

+1
Planowane

Wszystko jasne - zbierajmy głosy i będziemy taką opcję wdrażać.

+2

Dobrze byłoby również móc używać w oknie biblio skrótów takich jak ctrl+x, ctrl+v, ctrl+c, ctrl+a.