+9
Planowane

Integracja z Airtable

its 10 miesięcy temu zaktualizowano 2 miesięcy temu 6

Airtable to rozbudowana i złożona aplikacja. Czego konkretnie być potrzebował od tej integracji i jaką wartość by to przyniosło?

W oparciu o Airtable można w łatwy sposób budować dynamiczne strony WWW. Airtable ma tę zaletę, że można go integrować z wieloma narzędziami. To bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie dla klientów, którzy mogą zarządzać danymi nawet z samego Airtable, które z kolei (te dane) mogą zasilać wiele innych aplikacji. 

+1
W trakcie analizy

Dziękujemy za pomysł. Możesz rozwinąć myśl i podać przypadki użycia integracji z Airtable?

Większość nowoczesnych kreatorów stron www ma integrację z jednym z najpopularniejszym narzędziem no-code na świecie jakim jest Airtable. Airtable to hybryda bazy danych z excelem. Dodając taką integracje robicie krok milowy w rozwoju WebWave. Zastosowań jest cała masa. Dzięki integracji WebWave z Airtable mozna by było wyświetlać na stronie produkty z wyszukiwarką, można by zrobić portal z ogłoszeniami pracy albo strone dla agencji nieruchomości z wyświetlaniem mieszkań... Tutaj znajdziecie przykłady co można wyświetlić na stronie www gdy podepniemy pod nią baze danych stworzoną w Airtable https://www.softr.io/templates