+5
W trakcie analizy

🪝 Automatyczne generowanie miniaturek stron w panelu administracyjnym

Anonim 1 rok temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 9 miesięcy temu 3

Hej,

przydała by sie taka funkcja w panelu administracyjnym jak automatyczne robienie miniaturek stron.

Czyli tworzę stronę w kreatorze, zapisuje ją, potem wychodze z kretora i kreator sam robi screen głównej strony  i zapisuje to jako minuaturę a ona pojawia się w panelu administracyjnym.

Dla kogos kto ma bardzo duzo stron w panelu to przydatna sprawa, dzieki temu szybciej połapie sie i zorientuje co znajduje się na danej stronie ktorej nazwa jest np. "Nowa strona 7". Czesto musze zalogować sie do jakieś strony aby zobaczyc co sie na niej znajduje bo sam recznie nie zrobiłem minuatury i nie zmieniłem jej nazwy przez to nie wiem co tam jest. Czasem sie wykonuje szybkie operacje i nie ma czasu na robienie screenów czy opisów :(


teraz aby miniaturka danej strony pojawiła się w panelu administracyjnym trzeba w ustawieniach strony dodać miniaturę podstrony w kreatorze. A przydałoby się aby te miniatury w panelu administracyjnym tworzyły się jendak automatycznie.

Plusy:

- każda strona na liście stron miałaby miniaturę automatycznie wygenerowaną przez kreator (oszczędnosc czasu)

- dzieki mianiaturze szybciej zorientuje sie co to za strona w tym panelu administracyjnym / co znajduje sie na tej stronie, szczególnie pomocne gdy ma sie dziesiatki stron w panelu

- gdy strona się zmienia, aktualizuje sie jej wygląd to wtedy dzieki automatycznemu robieniu miniatur mielibysmy ciagle aktualna miniaturę / podgląd w panelu i nie musielibysmy zrobic reczne screenów (oszczednosc czasu, wygoda, ciagle aktualna miniatura strony)

Image 359

Planowane

To jest bardzo dobry pomysł.

Dzięki też za rozbudowany opis i wytłumaczenie, o co dokładnie chodzi.