+20
W trakcie analizy

Export/ Import artykułów pomiędzy stronami

Anonim 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 3

Przydała by się możliwość eksportu albo kopiowania artykułów z modułu newsfeed pomiędzy stronami stworzonymi w kreatorze webwave. W moim przypadku chodzi mi tu bardziej o produkty, ale wiadomo ze uzywa sie do tego modułu newsfeed.


Miałem juz klka takich sytuacji gdzie tworzyłem strone w webwave wproadzałem tam produkty a potem chciałem stworzyc nowa strone www z pewną tylko kateogorą produktów i chciałem przekopiowac je pomiedzy stronami aby nie musiec znowu tego wszystkiego wprowadzać.

Przydałaby sie jeszczze taka opcja jak jest w sumie to kazdym kreatorze czy sasie tylko narazie nie w webwave aby mozna bylo do artykułu / produktu dodać więcej zdjęć a nie tylko miniaturę artkułu / produktu. Chodzi mi tutaj o stałe przypisanie dodatkowyh zdjeć do produktu aby przy kopiowaniiu tych produktów pomiedzy stronami kopiowały się:

- minatura

- zdjecia dodatkowe (opcjonalnie z czasem)

- treść artykułu lub opis produktu

- meta tytuł podstorny

- meta opis podstrony

Daje to takie korzyści jak to np., że oszczędzam bardzo duzo czasu bo nie musze znów wprowadzać zdjeć, opisu, meta opiśów produktów na nowo stworzonej stronie. Druga sprawa to taka ze pozwala zatrzymać klienta na dłużej z kreatorem bowiem bez takiej mozliwosci ja juz nowa strone zmuszony jestem zalozyc na wordpresiie gdzie moge importowac i eksportować produkt z programu albo pomiedzy stronami zrobionymi na wp. A tak to bym został na webwave.

W trakcie analizy
W trakcie analizy

To jest ciekawy pomsył.