+1 099
Planowane

Wyszukiwarka

kontakt 4 lat temu zaktualizowano 3 miesięcy temu 17 1 powielony

Oferowane wyszukiwarki przez google itp. do implementacji na stronie wiążą się z dużymi kosztami śr. 250 USD, osobiście wolę więcej płacić za konta premium w WebWave i mieć solidne rozwiązanie. Myślę, że kwestia wyszukiwarki jest warta przeanalizowania. Pozdrawiam

Duplikaty 1

+3
Planowane

Obecnie myślimy nad wdrożeniem wyszukiwarki, jednak jest ona nadal jednym z wielu rozszerzeń. Trudno jednoznacznie stwierdzić kiedy zostanie wprowadzona. Dziękujemy za głos, bierzemy go pod uwagę.

+3
Planowane

Jest to jedno z udogodnień nad któym będziemy pracować.

+6

To super, bo rzeczywiście byłaby przydatna. Czekamy z niecierpliwością.

+2

OK, będziemy nad tym pracować.

+2

Dołączam się do życzeń :)

+4

Już niedługo przyjdzie kolej na tę funkcjonalność :)

+2

Zdecydowanie jestem za wprowadzeniem wyszukiwarki na strone bo ta googlowska mi sie nie podoba, ma swoje plusy ale ma też minusy. Mi zdjecydowanie podoba się ta wasza w webwave https://pomoc.webwavecms.com/ gdzie po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła przechodzimy do podstrony z wynikami wyszukiwania. To jest git. Ogólnie przydałoby się aby ta wasza wyszukiwarka jeśli już ją wprowadzicie miała oczywiście możliwość edycji wyglądu. :) Czekam zatem z niecierpliwościa. 

My akurat skorzystaliśmy z wyszukiwarki Google ;)

A na cholere to komu potrzebne? Zajmijcie się lepiej potrzebniejszymi funkcjami, których brakuje, a które powinny być już dawno wdrożone.

O jakich funkcjach mówisz?

Wyszukiwarka na stronie to podstawa podstaw, ale chodzi mi tutaj o tą wyszukiwarkę "łebłejbową" a nie rozwiązanie zewnętrzne. Nie mnóżmy tych wtyczek, dodatków zewnętrznych bo za większość trzeba płacić dodatkowo, a o prócz tego można się pogubić w końcu która część, element storny to jest od webwaecms a która to wtyczka. :)

Wyszukiwarka potrzebna na gwałt :) 

+1

Hej, a co chcieliście szukać w tej wyszukiwarce? Podstrony, artykuły?

Np. wyszukiwarka przedmiotów na stronie ecommerce :) Pozdrawiam, jesteście super

Dla moich potrzeb, przede wszystkim, wyszukiwanie produktów ze sklepu.

Artykułów, po tytule bądź fragmentu tekstu.