+5
W trakcie analizy

Moje kompozycje - łatwiejsze dodanie kompozycji do folderu

Anonim 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 9 miesięcy temu 3

Dodaliście dział kompozycje oraz moje kompozycje i to jes super. Natomiast pojawia sie spora niewygoda w zarządzanie, przesuwaniu gotowej grup elementów do folderów.

Gdy sie ma duzo tych kompozycji i wiele folderów gdzie kategoryzuje się je to zamieszczenie przykładowo nowej dodanej kompozycji do moiich kompozycji i przeniesienie je przez te kiladziesiat innych kompozycji aby wrzucić w odpowiedni folder staje się sporym utrudnieniem.

Czasami jeśli folder / kategoria która utworzyłem jest na samym dole wszystkich moich kompozycji to wrzucenie nowo dodanej kopozycji tam na sam dół wymaga kilkanaście razy srollowania myszką i po kolei wrzucania po innych folderach aby w koncu ostateczie wrzucic ja w odpowiedni folder. Jest to bardzo niewygodne.

Przydałby sie szybszy sposób wrzucania kompozycji do odpowiedniego folderu utworzonego przez mnie na liście moich kompozycji, moze tagowanie?

Może na przykład tak zrobić

W karcie Moje kompozycje w kategorii Najnowsze, klika na EDYTUJ, potem przy wybranej najnowszej kompozycji, tam gdzie się pojawiają trzy kropeczki w kółeczku po naciśnięciu króych pojawia sie okno z możliwością usunięcia i zmieny minioatruki tam mogła by pojawić się w funkcja gdzie jak na nią kliknę to wtedy mogę przypisać do niej dowolny folder jaki mam już utworzony w karcie moje kompozycje. Dzieki temu nie musiałbym chwytać tej kompozycji myszką i przenosic tam na sam dół szukając odpowiedniej kategorii. Byłby to szybszy sposób, wygodniejszy.

Image 314

Image 313