+5
Ukończony

Responsywność stron na 100% ekranu

Anonim 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 3

Dzień dobry,

obecnie w kreatorze nie ma mozliwosci dostosowania strony www do 100% szerokości monitora idąc w kolejności od standardowego widoku PC do góry...czyli do dużych monitorów.

Ogólnie brak też typowej rosponsywnosci, gdzie elementy, sekcje wypełnieją 100% szeokosci strony - pełne wypełnienie.

Mam nadzieje ze SEKCJE nad którymi tak cieżko pracujecie dadzą nam taką możliwość. Obecnie jest funkcja do lewej i do prawej akranu ale brak możliwości wypełnienia elementów, sekcji, grup elementów na 100%  szerokości ekranu.

Cos podobnego jak w przypadku np. zdjęcia, na które mozemy nałozyc funkcje "100% szerokosci" i to zdjecie wypełnia cały ekran - mozna zatoowac marginesy, mozna zastoswoac funckje przyciecia, zdjecia, wypełnienia itp.

Podobnie przydałoby sie aby sekcje składajace sie ze zdjecia, ikon, tekstu tez tak auutomatycznie dostosowywaly sie do ekranów, rozdzielczosci monitorow PC idac od  standardowego widoku do góry, czyli np. do szerokosci ekranu 1536x864,  1366x768, 1920x1080.

Albo po prostu dodać nowe widoki w kreatorze, wyzej niz standardowy PC.

NIestety ale nie o to mi chodziło... nadal webwave nie jest prawdziwie responsywny... jesli chodzi o widok PC i do góry... pozycjonowanie elementow zgledem vh i vw nie rozwiazuje sprawy.

To jest przykład 100% responsywnej strony, gdzie elemety w widoku na PC wypelniaja po brzegi ekran monitora, to samo z modulem blog, dostosowuje sie on do calej szerokosi ekranu, w webwave mozemy o tym pomarzyc. 

https://sulphur.com.pl/

Szkoda ze webwave ciagle jest gdzies z 5 lat za internetem i nie oferuje nawet podstawowych funkcji jakie znamy na stronach www. Moze kiedys sie to zmieni :) 

Każdy z efektów widocznych na przedstawionej stronie da się w WebWave uzyskać przy pomocy pozycjonowania vh i vw. W razie problemów proszę o kontakt z naszym online chatem - wytłumaczymy i pomożemy, jak to zrobić.

Ukończony

Po pierwsze można elementy ustawić na 100% szerokości ekranu. Ale to zapewne nie jest ta funkcja, o którą chodziło.

Jednak dużo większe możliwości daje pozycjonowanie zaawansowane elementów w jednostkach vh i vw. W tych jednostkach pozycjonuje się elementy względem ekranu, na którym wyświetlana jest strona. Takie pozycjonowanie na pewno rozwiązuje opisaną potrzebę. 

W razie pytań i problemów z wykorzystaniem tej funkcji zapraszam do kontaktu z naszym supportem.