+20
W trakcie analizy

Newsfeed - ilość wyświetlanych artykułów

Anonim 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 3

Jeszcze taka drobra uwaga :) 


W newsfeed jest taka funkcja jak ilość artykułów i tam wpisuje się liczbę artykułów jak ma się wyświetlać na danej stronie kub inaczej w danym newsfeedzie. 


Jeśli przykładowo w danej kategorii jest 12 produktów a newsfeed ma ustawioną liczbę artykułów 20 to te 8 sie nie pojawi w newsfeedzie. 


Chodzi mi teraz, że gdy któregoś dnia wprowadzę przykładowo 10 produktów do tej wspomnianej kategorii newsfeed gdzie miałem ustawione wyświetlanie 20 produktów / artykułów to mając juz 12 + 10 = 22 produkty i nie wyświetlą mi się te 2 produkty. Muszę teraz pamiętac o tym, że mam  ustawione w newsfeed wyświetlanie tych 20 produktów i muszę przejść do tej kategorii i ustawić na 22 wyświetlania produktów / artykułów aby wyświetliły mi się wszystkie jakie ostatnio dodałem.

I tutaj chodzi mi że własnie trzeba o tym pamiętać, ze to nie wygodne. Przydałaby sie prosta funkcja że w newsfeedzie wyświetla się zawsze taka liczba artykułów czy produktów ile dokładnie jest w danej kategorii i to wszystko. 


Bez ustanawiania ilości wyświetlania tych artykułów lub ewentualnie dac możliwość ustawienia ilości artykułów jako funkcję. 


Wiecie jeśli mam blog i tam przykładowo jest 10 różnych kategorii to muszę teraz pamiętać aby w tych 10 newsfeedach ciągle zmieniac ta liczbę wyświetlanych artykułów na stronię aby mi nie ucieło artykułów / produktów. to jest wkurzające przyznam szczerze :) Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi.

Image 277

W trakcie analizy
W trakcie analizy

Ciekawy pomysł. Głosujmy.