+17
W trakcie analizy

Wideo w Slajderze

Anonim 2 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 3

Apeluje o możliwość zamieszczenia WIDEO w SLAJDERZE. Obecnie można to zrobić wyłącznie w treści tekstowej ale ma to szereg minusów jak chociażby trudno jest usunąć film, edytować, w zasadzie muszę usuwać cały slajder aby usunąć film.

Film w slajderze powienien mieć podobne możliwości ustawień jak zdjęcie i powinien tak samo się wgrywać jak zdjęcie a nie jak jest teraz w treść tekstu na slajderze.

Dodatkowo film powinien mieć takie opcje ustawień jak:

- automatyczne odtwarzanie

- wyciszenie wideo

- nanoszenia efektów / filtrów jak na zdjęcia  (obecnie widzę ze tak sie da jesli wideo jest w treści tekstu zamieszczone)

- możliwość ustawienia 100% szerokości filmu

- mozliwośc podlinkowania wideo do podstrony / elementu

- po kliknięciu w wideo wideo nie powinno powiększać się na full screen tak jak jest to teraz gdy wrzuci sie wideo w treści tekstu na slajderze

- mozliwość wgrania wideo w formacie mp4 i zamieszczenie do slajdera oraz mozliwość wyświetlenia wideo poprzez link z youtube.

Dzięki takiej funkcji poszerza nam się możliwość wykorzystania slajdera. Myślę, że to jest krok konieczny, w cześniej czy później taka funkcja musi zostać wprowadzona. Bez tego slajder jest niekompletny, ograniczony wyłącznie do zdjęć.


Mam nadzieję, że zarząd webwave pochyli się nad tematem i w końcu doczekamy się możliwości zamieszczenia wideo w slajderze.

Wiem, że już ten temat był wstawiony tutaj ale opis był bardzo ubogi i nie było odzewu.

W trakcie analizy
Planowane

Bardzo ciekawy pomysł. Głosujmy.