+5
Ukończony

🟧 PRZYCISK - Zdefiniowany wygląd i kolor przycisku

Anonim 3 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 lat temu 1

Przydała by się możliwość zdefiniowania wyglądu, rozmiaru, stylu dla przycisku. Raz zdefinowany i przypisany do strony przycisk daje ten luz, że nie muszę kopiować czy na nowo edytowac za kazdym razem gdy dodam przycisk do strony.


Należałby jeszcze przy takiej funkcji wziąć od razu takie rzeczy pod uwagę jak:

- możliwość zdefiniowania stylu (rozmiaru, wyglądu) dla kilku przycisków na jednej stronie (czasem używa sie kilku przycisków o odmiennym wyglądzie, stylu)

- raz zmieniony styl dla zdefiniowanego przycisku zmienia dodane przyciski na wszystkich podstronach

- tekst musi mieć możliwość edycji, i podlegać zmianom w zdefiniowanemu stylowi przycisku  ale z możliwością dodania tekstu innego w przypadku przycisku indywidualnego, bowiem jak wiemy w przycisku w zależnosci od sytuacji różne teksty np. wiecej, zobacz, przeczytaj, kontakt itp. Czyli jeśli w zdefiniowanym standardowo stylu przycisku dam napis  w przycisku np. "Wiecej" to musi być też możliwość edycji tego tekstu dla indywidualnego, jednego przycisku. Mam nadzieje że zrozumiele 

Ukończony

Do tego typu celów możesz wykorzystać grupy elementów. Tworzysz sobie przycisk tak ostylowany, jak chcesz i dodajesz do grup elementów. Potem już tylko dodajesz ten przycisk do strony z grup elementów.

Jeśli masz problem z wykorzystaniem tej funkcji odezwij się do naszego supportu - wytłumaczą jak z tego skorzystać.