+62
Planowane

Pojawienie się elmentu po najechaniu 🚩

Anonim 3 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 miesiąc temu 11

Mamy animacje, mamy pojawienie sie elementów  po scrollowaniu a teraz przydała by się opcja pojawienia dowolnego elementu (zdjęcia, przycisku itd.) po najechaniu kursorem myszki.

Załączam prosty przykład tego o co mi chodzi.

https://craquekits.com/ 

Image 238

Mam taki projekt że chciałabym, żeby po najechaniu na element menu, oprócz zmiany koloru na hoverze, pojawiła się pod spodem mała kreseczka (nie pełne obramowanie, ale takie jakby podkreślenie, dodaję screena). Póki co chyba nie da się tego zrobić a byłoby świetnie

Image 417

W trakcie analizy
+1

Ja czekam z utęsknieniem,

+1

Witam, czy jest szansa na wdrożenie tej funkcjonalności?

Oczywiście jest taka szansa :) Nie mamy jej jeszcze na naszej roadmapie, ale jest wysoko na krótkiej liście funkcji do analizy.

Dzięki tej funkcji moglibyśmy też zastosować mega menu, coś jak np. tutaj https://crocoblock.com/ , gdzie najeżdżajac na kategorie w menu glownym wyswietla sie duze wielopoziomowe menu drugiej katerogii. Albo inne zastosowanie interacji po najechaniu https://crocoblock.com/plugins/jetengine/ - po lewej stronie sa przyciski grid, injections itp. i gdy tylko najedziemy myszka na ten przycisk to po prawej pojawa sie obraz.

Oczywiscie naley pamietac taka akcja, interakcja po najechaniu w widoku na PC to ona musi już w widkoku na urzadzenie mobilne dziłać już na zasadzie kliknięcia czyli jak tradycyjna interakcja ktora juz jest - interakcja po kliknięciu. 

Przykład interacji po najechaniu myszki na głównej stronie https://www.smartsupp.com/pl/ 

+1

Ja myślę, że byłoby to zwieńczenie animacji, bo mielibyśmy już wszystkie możliwości... animacja po scrolowaniu, animacja po kliknięciu i na koniec animacja po najechaniu. Potem tylko rozwijać, poprawiać ale byłoby to już tak naprawdę zwieńczeniem animacji :) 

+2
W trakcie analizy

To jest bardzo fajny pomysł.

Głosujmy!