+64
Planowane

NEWSFEED - automatycznie przesuwany 👉🛒

Anonim 3 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 12 miesięcy temu 8

Witajcie,

jak wiemy kreator zwiększa swoje możliwości, rozbudowuje sie także w kierunku sklepu. I dlatego wnoszę prośbę o rozpatrzenie prostej funkcjonalności newsfeeda, kóry jak wiemy służy nie tylko do artykułów tylko a może i częściej do prezentacji produktów na stronie a teraz dla sklepu internetowego także służy głownie jako prezentacja produktów na sklepie. Swoją drogą nazwa newsfeed to już nawet nie pasuje ;) 

tak więc, moja propozycja to dodanie prostej funkcji w newsfeed >> automatyczne przesuwanie produktów >>

tak jak macie poniżej układ newsfeed który słuzy jako prezentacja produktów i te poniżej strzałki dzieki kórym mogę przesuwać te produkty w lewo i prawo to przydałoby się aby ten newsfeed miał mozliwośc zaznaczenia w ustawieniach "automatyczne przesuwanie".  tą funkcję mozna zaznaczyć lub odnzaczyć jeśli nie chcemy aby newsfeed się automatycznie przesuwał.

Image 233

a co sądzicie o przewijaniu produktów tutaj zdrowostylowo.pl , można strzałkami a na telefonie palcem i niby to jest zrobione wg nowej technologii.

No i koniecznym jest aby strzałki, przycisku można było ustawić w newsfeedzie na środku prodktu, na środku po bokach newsfeeda tak jak dokładnie powyżej w przykładach. Obecnie strzałki w newsfeedzie są tylko na dole.

Kolejny przykład https://mybionic.pl/ jak fajnie można przewijać produkty klikając na strzałkę z lewej lub prawej strony i jeszcze powinna być opcja automatycznego przesuwania.

Tutaj mamy bardzo fajny przykład przesuwanego automatycznie newsfeeda (przeklądając na język webwave) gdzie produkty przesuwają sie automatycznie zwracając na siebie uwagę a dwa to to, że strz

ałki do manualnego przesuawnia produktów są na środku tego newsfeeda a nie jak jest teraz w webwavecms tylko na dole. https://athlete2.com/index.php/br/athlete2-home-v3-brazil

W trakcie analizy

Ciekawy pomysł. Głosujmy.