0
Ukończony

ZAMIAST NR PARAGRAFU I ARTYKUŁU TREŚĆ TEKSTU

Anonim 3 lat temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 3 lat temu 2

Witajcie,

wpadłem na pomysł usprawniający pracę z paragrafem oraz nagłówkami. A mianowicie.

Każdy dodany nowy paragraf oraz nagłówek na danej podstronie z automatu jest nazywany na warstwach "Paragraf 421" , Nagłówek 321".

I teraz gdy kreator tak nazwie ten nagłówek to potem ja nie wiem o który tekst dokładnie chodzi, musze go kliknąć myszką aby się podświetlił lub sam nazwał go po swojemu w panelu warstw.

A gdyby tak zrobić że gdy edytujemy nap "nagłówek 457" to z  automatu pierwsze wyrazy jakie wpisujemy w tym nagłówku nadpisywały by nazwę "nagłówek 457" na wyrazy z tego nagłówka jakie wpisujemy?

Taki przykład jak na obrazku poniżej. Klikam Dodaj paragraf, jest on domyślnie nazwany przez kreator "paragraf 505" i gdy piszę w nim, w tym paragrafie, tj. wypełniam go treścią np. "zobacz naszą ofertę skarpetek domowych" , to wtedy z automatu ten nagłówek 505 nadpisuje swoją nazwę na pierwsze wyrazy tresci tego paragrafu, czyli w naszym przypadku "zobacz naszą ofertę ..." . Dzięki czemu na warstwach wiem który to paragraf do którego tekstu i nie musze tez go opisywac już. Jesli przykładowo w nowym nagłówku  napiszemy tekst "O AKADEMII PIŁKARSKIEJ FOOTBALL DREAMS PASSION" to wtedy ten nagłówek automatycznie nadpisuje swoją domyślną nazwę z np. nagłówek 431 na tą treść tego nagłówka , którą wpisalismy czyli w naszym przypadku "O AKADEMII PIŁKARSKIEJ..." .


Ja wtedy nie muszę nazywac go na warstwach, oszczędzam czas i szybko się orientuje który tekst na stronie odpowiada temu z warstw. Bo gdy mam na stronie kilkanaście paragrafów w których znajduje się jakaś treść to na warstwach widzimy wszystkie paragrafy nazwane "paragraf 14" "paragraf 16", "paragraf 17" itd.

Image 224

Image 223

Ukończony

Miło mi poinformować, że ta funkcja została już do kreatora dodana i można z niej korzystać :)

Planowane

to jest bardzo fajny pomysł!

Głosujmy!