0
Naprawione

Możliwość zmiany, edycji adresu kotwicy. Obecnie nadawane z automatu powoduje błędną indeksacje.

pakol 8 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 8 lat temu 3

Najlepiej wyjaśnię o co chodzi na przykładzie swojej strony, którą stworzyłem w WebWave. Menu składa się z zakładek (Home, O nas, Oferta, Kontakt) będących odnośnikami na stronie głównej (do kotwic) oraz zakładki (aktualności) prowadzącej do podstrony aktualności. Po wejściu na stronę główna i kliknięciu w zakładkę kontakt, przenosimy sie do pozycji (kotwicy) kontakt - adres www pozostaje niezmieniony. Ponownie przechodząc do góry strony poprzez kliknięcie np home adres również nie zostaje zmieniony. Klikająć zakładkę menu - aktualności przechodzimy do podstrony - adres www się zmienia na przypisany podstronie (na aktualności - oczywista rzecz) natomiast teraz chcąc wrócić do strony głównej na zakładki Home, adres www zmienia się z /aktualności na "/?anchorElement=element_378" i taki rozszerzony pozostaje już do końca. Proszę o mozliwość nadania, edytowania tej nazwy odnośnika, na np. nazwę z zakładki manu. W chwili obecnej adres jest nieczytelny, nie identyfikuje w jasny sposób pozycji strony. Nie wiem czy dobrze wszytko wyjaśniłem w razie pytań prosze o kontakt email.

ale ten anchorElement to nazwa parametru, a to co znajduje się po znaku = to wartość parametru. Niestety nie ma możliwości, żeby nazwę parametru można było dowolnie zmieniać. Jedynie jego wartość.

Rozumiem, ale "anchorElement=" pozostaje. Czy mogą Panstwo wprowadzić możliwość edycji całego adresu?

Naprawione

Witam,

już teraz jest możliwość zmiany tej dodatkowej części adresu. Wystarczy, że zmienisz nazwę warstwy, na której leży wybrany element i w adresie zamiast "anchorElement=element_378" będzie np. "anchorElement=kontakt". Aby zmienić nazwę warstwy kliknij w nią po prostu dwa razy na liście warstw i podaj nową nazwę