0
Odrzucone

Pasek z przewijanym tekstem przypięty dodołu, lub góry strony

Stanisław Gramann 6 lat temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 6 lat temu 5

Wydaje mi się, że ciekawym dodatkiem byłby szybko edytowalny PASEK INFORMACYJNY z przesuwającym się na dole, lub na górze strony, tekstem. Umożliwiałby dodawanie szybkich, krótkich newsów na stronę.

W trakcie analizy

Czy mógłbyś podać jakiś przykład strony, która ma takie rozwiązanie?

W tej chwili nie kojarzę adresu strony z takim rozwiązaniem, ale chodzi mi o pasek informacyjny z przewijanym tekstem, na wzór żółtego, czy czerwonego paska w telewizjach informacyjnych, przypięty na stałe do dołu strony podczas przewijania. Czyli ruchomy tekst, na dowolnym tle, lub do wyboru bez tła, na stałe przypięty do dołu strony, ewentualnie do góry strony. Pasek z szybkimi newsami.

Odrzucone

Przypominam sobie, że w sieci jest sporo kodów dostępnych, które wyświetlą Ci na stronie taki przewijany pasek. Wystarczy taki kod skopiować i wkleić na stronie w elemencie HTML.

Tym czasem jednak jeśli nie jesteśmy nawet w stanie znaleźć przykładu takiego rozwiązania w sieci, oznaczam to zadanie jako nie do zrealizowania.

http://webfrik.pl/dodatek/ruszajacy-sie-tekst


coś takiego miałem wstawione na swoją stronę, ale "gryzło" się z innymi elementami i musiałem skasować. Konkretnie blokowały się numery stron kolejnych artykułów. Wyświetlały się, ale nie były aktywne. Pasek z szybkimi newsami.

Prześlij jakiegoś print screena z konsolą błędów - pewnie wysstarczy tam zrobić jakieś drobne modyfikacje i zadziała.