+441
W trakcie analizy

Możliwość oceny artykułu (łapki)

Anonim 1 miesiąc temu Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 tygodni temu 25 5 powielone
Duplikaty 5
W trakcie analizy

Łączę pomysł z innym pomysłem, który jest z nim powiązany.

Lub ocenienia strony (elementu)

-2

Proszę aby była możliwość "widoczność" przez klientów opin innych.

+1
W trakcie analizy

Super pomysł. Głosujemy!

Zdecydowanie jestem ZA i to od bardzo dawna! :D

+1

Jestem zdecydowanie ZA

+6

Byłoby świetnie mieć możliwość oceny (np. Artykułów od 1 do 10 lub na ile się chce). To nie muszą być gwiazdki ale np. wybrana grafika/ikonka. Oraz żeby ta opcja była tylko dla zalogowanych użytkowników. Można by było zrobić cały panel użytkownika, gdzie będzie można by było zobaczyć jakie artykuły i na ile ocenił je użytkownik. Podobna mechanika jak na FIlmWeb.

+3

Też fajny pomysł. Popieram.

+5
Planowane

Dobry pomysł. Głosujmy!

+2

OK, zbierajmy w takim razie głosy

+1
Planowane

Rozumiem, że taka możliwość miałaby być do artykułów na liście artykułów - zgadza się? Jeśli tak, to zbierajmy głosy.

+1

Nie tylko, lepiej aby była dostępna dowolnie jako element do przesuwania, (zupełnie jak np. kształt) dzięki temu każdy będzie mógł dodać taki rating np. jako opinie do wykonywanych usług a nie tylko ocenianie produktu. Myślę, że taki kształt powinien być responsywny na zasadzie formularza kontaktowego.

+2

Czy mógłbyś proszę podac jakiś przykład takiego przycisku? Link do strony, gdzie zostało to zastosowane?

+2

Ja to widziałem jako element podobny do formularza kontaktowego, rozciągliwy i responsywny na zasadzie przesuwanego bloku z zaznaczeniem gwiazdek, wpisaniem komentarza i kliknięciem opublikuj. Take komentarze generowałyby się pod spodem pola z oceną i komentarzem i były ukryte, po kliknięciu "pokaż więcej" rozsuwałaby się lista z 5 najnowszymi komentarzami a scrollowanie w doł sprawiałoby generowanie następnych komentarzy. Lub można je zrobić na zasadzie większego pola jak np. ma to miejsce w artykułach, czyli byłby już przypisany szablon z 5-10 najnowszymi komentarzami widocznymi obok siebie/pod sobą

Image 397