+42
Planowane

Integracja sklepu z iFirma do wystawiania faktur

Anonim 1 rok temu w Panel webmastera Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 4 tygodni temu 6

Proponuje integracje z ifirma, by automatycznie wystawiały się FV. ECWID nie rozwiązuje problemu, więc proszę go nie sugerować ;) 

Dokładnie, tak jak piszą osoby wyżej. Automatyczne fakturowanie dla osób, które sprzedają produkty cyfrowe to konieczność, mam kilku klientów, którzy prosty sklep mogliby mieć tutaj, ale z racji faktur idą do konkurencji 🫣😉

A jak Twoim zdaniem takie automatyczne fakturowanie powinno wyglądać? Czy faktury powinny być wystawiane przez WebWave, czy powinniśmy zrobić integrację z zewnętrznym narzędziem?

Warto też wziąć pod uwage też fakturownie, jeden z najpopularniejszych rozwiazań tego typu na rynku. Jest tani.

no niestety, trzeba sie liczyć z tym że w raz z rozwojem sklepu trzeba będzie zintegrować jakieś narzędzie do automatycznego wystawiania fv To nie musi być ta ifirma, moze być też inne, zasugerowałbym nawet integracje z 2 moze 3 najpopulrarniejszymi programami  na rynku polskim do wystawiania automatycznego fv. To będzie kolejny krok do przodu, znaczący. Ja sam myslałem o sklepie nawet na webwave ale właśnie przez to ze sprzedaje produkty cyfrowe i czasem mam po kilkanaście sprzedaży dziennie nie wyobrażam sobie ręcznie siedzieć i wystawiac do każdego zamówienia faktury. Tym bardziej że jestem  jednoosobowy. 

Dzięki za ten opis i wytłumaczenie.

Planowane

To jest ciekawy pomysł na rozwój sklepu. Głosujmy