+5
Odrzucone

POWIĄZANIE grupy do wielu elementów na raz

Smart Pixel 1 rok temu w Kreator Ostatnio zmodyfikowane przez WebWave 1 rok temu 1

Witajcie,

tworzę stronę i napotkałem się na takie ograniczenie kreatora. Teraz do mnie doszło że dowolny element lub grupa może zostać powiązania tylko 1 raz, w sensie tylko 1 jednym innym elementem lub grupą. Nie da się powiązać np. elementu tekstowego do np. 2 innych elementów tekstowych, można tylko do jednego.

Przykład na poniższym screenie.

Na samej górze mamy galerię zdjęć, jest ona powiązana z grupą gdzie są te ikony na szarym tle. Gdy dodaje zdjęcia do galerii to wtedy grupa z ikonami naturalnie się przesuwa w dół. I to jest okej. 


Ale... problem zaczyna się poniżej z tymi dwoma obok siebie elementami tekstowymi.

Jak widzimy na screenie poniżej pod grupą z ikonami mamy dwa elementy tekstowe, jeden po lewej (OPIS) a drugi po prawej (UDOGODNIENIA W APARTAMENCIE).  No i problem polega na tym, że nie mogę tych dwóch elementów tekstowych powiazać z tą jedną powyżej nich grupą z ikonami, da się powiązać wyłącznie tylko jeden element tekstowy. 


No i gdy dodamy zdjęcia do galerii to przesuwa się w tedy grupa z ikonami i przesuwa się tylko ten jeden element tekstowy a drugi zostaje w miejscu i nachodzi na grupę powyżej bo nie da się go powiązać z tą grupą ikon.  


Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest zmiana układu tej podstrony ale tutaj chodzi o to, że  nie mogę uzyskać tego czego chcę, tylko muszę zmienić koncepcję tej podstrony tylko ze względu na ten jeden szczegół. Oczywiście teraz nie mam wyjścia i muszę tak zrobic ale piszę to zgłoszenie aby pochylic się nad sprawą bo może uda się to w prosty sposób poprawić co da mi i każdemu użytkownikowi więcej możliwości  w projektowaniu stron.

Podsumowując, mój postulat brzmi tak:

dodać możliwość wielu połączeń dla jednego elementu / grupy w każdym widoku (pc, tablet, telefon)


ale głownie myślę ze na wersji PC to by wystarczyło na początek bowiem na tele i tak jest malo miejsca i zazwyczaj wszystko idzie jedno pod drugie. Nawet w tym przypadku wlasnie, który tutaj opisje peopblemu nie ma w widoku na tele bowiem właśnie wszystko idzie jedno pod drugie i nie potrzeba powiązywać jednego elmentu do wielu innych elementów.  


P.S.

Ogólnie na kreatorze pracuje się coraz lepiej - tak  trzymać! :) 

Image 263

DOBRZE, JESTEM ZADOWOLONY.
Znak zadowolenia przez Smart Pixel 1 rok temu
Odrzucone

W tym momencie można ustawiać powiązanie elementu z dowolną ilością innych elementów i grup. To, czego nie można zrobić, to nie można ustawić powiązań cyklicznych. Jeśli ustawienie powiązania z elemententem tworzyłoby powiązanie cykliczne, wtedy po prostu opcja utworzenia takiego powiązania się nie pokazuje. To może być przyczyną, dlaczego nie możesz powiązać elementu z udogodnieniami z tym elementem tekstowym po prawej.

Sprawdź, czy ten element po prawej jest z czymś powiązany. Możesz się też odezwać do naszego supportu. Będą mogli zalogować się na Twoją stronę i sprawdzić, co tam się wydarzyło i zaproponować konkretne rozwiązanie.